BOSCH

Bezprzewodowe odkurzacze Unlimited z prezentami

Bezprzewodowe odkurzacze Unlimited

W ramach akcji promocyjnej, nabywając odkurzacz Bosch Unlimited, możemy otrzymać atrakcyjny i funkcjonalny prezent.

Udział w akcji biorą odkurzacze pionowe Unlimited Serie 8, Unlimited Serie 7 i Unlimited Serie 6 nabyte w okresie od 25 marca do 31 maja 2024 r. w partnerskich punktach sprzedaży. Po zakupie należy wypełnić formularz rejestracyjny, a także załączyć wyraźne zdjęcie lub skan dowodu zakupu nowego urządzenia oraz wyraźne zdjęcie jego tabliczki znamionowej za pośrednictwem formularza rejestracyjnego.

Zgłoszeń można dokonywać do 7 czerwca 2024 r. Premia zostanie wysłana (na koszt organizatora) kurierem w terminie do 80 dni od daty zarejestrowania kompletnego zgłoszenia zgodnego z regulaminem promocji. W zależności od wybranego modelu odkurzacza dostępne są takie atrakcyjne nagrody jak szybka ładowarka BHZUC18N, akumulator BHZUB1830, elektroszczotka BHZUHF, minielektroszczotka BHZUMP, zestaw ssawek BHZUKIT i wiertarkowkrętarka 06039D8000. Regulamin akcji promocyjnej i lista objętych nią produktów dostępne są na stronie bosch-home.pl w dziale „Akcje konsumenckie”.

Dzięki akumulatorowi nowej generacji o zwiększonej pojemności, wyjątkowo wydajnemu i mocnemu silnikowi TurboSpin, elektroszczotce o dużej skuteczności oraz „inteligentnemu” trybowi Auto Mode nowy odkurzacz Bosch Unlimited 8 zapewnia moc wtedy, gdy jej potrzebujemy.

Wydajny silnik TurboSpin, akumulator marki Bosch, elektroszczotka i przegubowa rura sprawiają, że bezprzewodowe odkurzacze Unlimited 7 gwarantują niezwykłą siłę ssania, doskonałe zbieranie kurzu z wszystkich powierzchni i wyjątkowy komfort czyszczenia w trudno dostępnych miejscach. Unlimited 6 z jego lekką i kompaktową budową sprawia, że odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg, a całość z rurą i szczotką 2,3 kg. To sprawia, że teraz możemy jeszcze swobodniej odkurzać od podłogi do sufitu.

Bezprzewodowe-odkurzacze-Unlimited-z-prezentami-2
2024-04-12
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket