SIEMENS

Do 2000 zł zwrotu za zakup piekarnika i płyty

Do 2000 zł zwrotu

Siemens zaskakuje klientów nową akcją promocyjną. Za zakup piekarnika i płyty objętych promocją oferuje aż do 2000 zł zwrotu. Rejestracji produktów można dokonywać do 15 czerwca 2024 r.

Siemens przez najnowszą promocję płyt i piekarników zachęca kupujących akcji promocyjnej, w której można zdobyć nawet do 2000 zł zwrotu. Płyty i piekarniki objęte promocją to nowoczesne urządzenia, które cechują niezawodność i doskonałe rezultaty pieczenia. Pieczenie, prażenie, pieczenie na parze, a nawet mikrofale – te urządzenia odpowiadają na zróżnicowane potrzeby domowników. Sprzęty wyposażone są w zaawansowaną konwekcję, automatyczne czyszczenie i inne praktyczne, komfortowe, a do tego energooszczędne systemy i funkcje. Z kolei płyty grzewcze, zwłaszcza indukcyjne i elektryczne, umożliwiają intuicyjne gotowanie i są wykonane z niezwykłą precyzją i dbałością o najdrobniejsze detale. Co więcej, indukcja zapewnia natychmiastowe podgrzewanie. Płyty z wyciągiem 2 w 1 wyposażone są dodatkowo w zintegrowany wyciąg, który wychwytuje opary u źródła.

Aby zachęcić klientów do zakupu tych nowoczesnych urządzeń, Siemens zaprasza do udziału w promocji. Warunkami udziału są zakup urządzenia lub urządzeń, które są objęte promocją, oraz pozostawienie opinii na temat urządzeń marki Siemens, z których korzystamy. Podzielić opinią możemy się na stronach sklepów, w których nabyliśmy urządzenia, lub na stronie porównywarki cenowej. Ostatnim krokiem jest prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego i przesłanie go do weryfikacji. Co istotne, w celu dokonania zgłoszenia należy dołączyć do formularza wyraźne zdjęcie lub skan dowodu zakupu nowej suszarki, wyraźne zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia oraz zdjęcie lub zrzut z ekranu potwierdzające pozostawienie opinii. Na zrzucie ekranu lub zdjęciu musi być widoczna treść opinii. Akcja obejmuje sprzedaż premiową wybranych modeli piekarników i płyt grzewczych marki Siemens, tj. urządzeń wymienionych w załączniku do regulaminu. Wysokość premii zależy od modelu zakupionych urządzeń. Każde z urządzeń należy zarejestrować osobno.

2024-04-29
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket