BOSCH

Pralkosuszarka WNC254ARPL

Pralkosuszarka

Pralkosuszarki cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na funkcjonalność dwóch sprzętów w jednym oraz kompaktowość. Model WNC254ARPL marki Bosch to kompromis dla osób, które z uwagi na niewielki budżet lub brak miejsca nie mogą pozwolić sobie na zakup dwóch osobnych urządzeń.

Nowe urządzenie pralnicze marki Bosch jest odpowiedzią na realne potrzeby współczesnych domowników. Sprzęt z uwagi na zastosowane funkcje, a także standardowe wymiary, sprawdzi się tam, gdzie nie zmieściłaby się normalnogabarytowa pralka automatyczna, a dodatkowo oferuje energooszczędne i skuteczne suszenie tkanin. Model WNC254ARPL łączy w sobie pralkę o pojemności aż 10,5 kg wsadu prania oraz automatyczną suszarkę do ubrań z wsadem 6 kg. Takie gabaryty sprawiają, że sprzęt będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla dużej rodziny. Urządzenie jest wyposażone w standardowe programy prania, a także programy specjalne, jak m. in. „Super Krótki 15 min” czy „HigienaPlus”. Większości programów do prania można użyć jako programów jedynie do suszenia lub do prania i suszenia w jednym cyklu. Z kolei suszarka, oprócz standardowych programów, oferuje opcję IronAssist, która polega na parowym odświeżaniu odzieży, a dodatkowo wspomaga łatwiejsze i szybsze prasowanie. Ten program parowy eliminuje również nieprzyjemne zapachy z delikatnych ubrań, takich jak garnitury, marynarki, jedwabne koszule czy wełniane swetry. Praktyczną funkcją jest możliwość zatrzymania cyklu prania i dołożenia ubrań, o których np. zapomnieliśmy.

Wbudowany system AutoDry podczas suszenia automatycznie monitoruje temperaturę i poziom wilgotności ubrań. Rozwiązanie to chroni tkaniny przed nadmiernie wysokimi temperaturami i przesuszeniem. Nowy model pralkosuszarki marki Bosch zapewnia wyjątkowo efektywną pielęgnację odzieży m. in. dzięki automatycznemu systemowi dozowania i-DOS. Wystarczy raz napełnić przegródki na detergent i środek zmiękczający, a czujniki i-DOS odmierzą dokładną ilość detergentu i wody dla każdego prania.

Producent zadbał również o odpowiedni komfort domowników podczas pracy urządzenia, wyposażając sprzęt w stosowne wygłuszenie, a także wyciszenie dodatkowe, umiejscowione od spodu pralkosuszarki. Zaletą pralkosuszarek jest to, że pranie i suszenie odbywają się w jednym miejscu, a ubrania nie muszą być wyjmowane i przenoszone z pralki do suszarki, co znacznie ułatwia cały proces. Pralkosuszarka zajmuje taką samą lub podobną przestrzeń jak zwykła pralka, w wielu mieszkaniach rozwiązuje zatem problem ograniczonego metrażu

2024-05-02
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket