AMICA

Pralka EAWS712DL

Pralka

Firma Amica, jeden z największych polskich producentów AGD, wprowadził do oferty nową pralkę ładowaną od frontu, model EAWS712DL. To wyposażone w nowoczesne funkcje urządzenie typu slim.

Model EAWS712DL o głębokości zaledwie 40 cm to doskonałe rozwiązanie nawet do niewielkich przestrzeni. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie każdy centymetr pomieszczenia jest na wagę złota. Niewielkie gabaryty nie ujmują sprzętowi funkcjonalności. Urządzenie pomieści 7 kg tkanin na 1 cykl. Bęben o unikalnej strukturze Pearl Drum zapewnia delikatne dla tkanin pranie i wirowanie. Pralka oferuje użytkownikowi aż 15 programów automatycznych, a wśród nich m. in. pranie wstępne, dodatkowe płukanie, programy specjalne, programy do prania bawełny, a także program do prania delikatnych tkanin. Komfort użytkowania urządzenia zapewnia intuicyjny panel sterowania z ergonomicznym pokrętłem i jasno oznaczoną ikonografią. Programowanie wspieranie jest przez duży, czytelny wyświetlacz LED, na którym na bieżąco można odczytać wybrany program, uruchomione funkcje dodatkowe, temperaturę prania, prędkość wirowania, a także czas pozostały do zakończenia cyklu. Praktycznym rozwiązaniem w tym modelu jest możliwość opóźnienia startu pracy nawet do 24 godzin. To ważna funkcjonalność, ponieważ wyprane, wilgotne ubrania nie powinny zbyt długo przebywać w pralce. Dlatego jeśli wiemy, że nie będzie nas w domu, gdy pralka skończy pracę, warto użyć funkcji Opóźnienie startu i przesunąć moment rozpoczęcia prania na taki, gdy wyjęcie tkanin będzie możliwe natychmiast po sygnale dźwiękowym zakończenia cyklu.

Kolejną funkcjonalnością, o której warto wspomnieć jest czujnik AutoSensor. To specjalny czujnik poziomu wody, dzięki któremu pralka automatycznie dobiera ilość wody do wielkości załadunku, wybranego programu oraz rodzaju tkanin i zużywa dokładnie t yle wody, ile potrzeba do efektywnego procesu prania.

Model EAWS712DL marki Amica w zakresie bezpiecznego użytkowania wyposażony jest w blokadę rodzicielską, która blokuje panel sterowania przed przypadkową zmianą ustawień podczas trwającego cyklu.

Pralka-EAWS712DL-2
2024-05-04
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket