SAMSUNG

Do 6000 zł zwrotu za zakup urządzeń smart

Do 6000 zł zwrotu za zakup

Jak się okazuje, wybierając urządzenia smart, możemy oszczędzać nie tylko wodę czy energię, ale również pieniądze. Wystarczy skorzystać z promocji firmy Samsung.

W celu wzięcia udziału w promocji należy kupić urządzenia za minimum 2000 zł brutto, co pozwoli odebrać 250 zł zwrotu. Przy zakupie urządzeń za więcej niż 40 000 zł brutto możliwy jest odbiór do 6000 zł zwrotu. Kwota zwrotu może wynosić 250, 500, 750, 1500, 3000 lub 6000 zł w zależności od sumy zakupów.

Warunkiem wzięcia udziału jest zakup min. 1 urządzenia u jednego sprzedawcy za minimalną łączną wartość zakupu określoną w regulaminie promocji (w ramach jednego zakupu) w czasie trwania akcji, tj. od 9 kwietnia do 3 czerwca 2024 r. Po zakupie należy zamieścić opinię o nabytym urządzeniu lub w razie zakupu większej liczby urządzeń zamieścić opinię dotyczącą wybranego z nich na samsung.pl, stronie sprzedawcy lub porównywarki cenowej i oznaczyć ją hashtagami #Promocja- SamsungCashbackAGD oraz #OpiniaZaCashbackwPromocjiOpinia. Podczas rejestracji urządzenia trzeba przygotować skan dowodu zakupu, numer seryjny, zdjęcie tabliczki znamionowej, zdjęcie lub zrzut ekranu opublikowanej opinii o urządzeniu. Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić w ciągu 21 dni od daty zakupu widocznej na dowodzie zakupu, korzystając ze swojego konta Samsung Account, które jest wymagane. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymamy zwrot na konto bankowe wskazane w formularzu zgłoszeniowym promocji. W akcji promocyjnej biorą udział wybrane urządzenia AGD marki Samsung, m.in. piekarniki, płyty, okapy, zmywarki, lodówki, roboty odkurzające, pralki czy oczyszczacze powietrza.

Do-6000-zl-zwrotu-za-zakup-urzadzen-smart-sda-2
2024-05-06
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket