JURA

Ekspres J8 Twin z wyróżnieniem „iF Design Award”

Ekspres J8 Twin z wyróżnieniem

Niezwykle kompaktowa JURA J8 Twin to ewenement w swoim segmencie, ponieważ oferuje możliwość obsługi dwóch różnych gatunków kawy. Rozwiązanie to zostało docenione w prestiżowym konkursie wzorniczym.

Ekspres JURA J8 Twin jest jednym z tegorocznych laureatów nagrody „iF Design Award”. JURA J8 Twin zachwyciła niezależne międzynarodowe jury ekspertów harmonijną jednością kunsztu projektowego, subtelnością i pierwszorzędnym wykonaniem. Dbałość o szczegóły jest wyraźnie widoczna w takich elementach jak ustawienie stopnia mielenia, regulowana wysokość wylewki kawy i pokrywy młynka. Forma i funkcja płynnie łączą się, tworząc harmonijne urządzenie, którego centrum stanowi panoramiczny ekran z wyborem kawy.

Przemyślana konstrukcja umożliwia wyposażenie kompaktowego ekspresu J8 Twin w dwa wydajne młynki stożkowe P.A.G.3+. Oprócz stałej, precyzyjnej wydajności mielenia imponują one aktywnym monitorowaniem stopnia zmielenia i kontrolą aromatu. Stan spoczynku między przyrządzeniem kolejnych specjałów chroni młynek, zapewniając maksymalną trwałość i niezmienny, perfekcyjny smak. Ekspres automatyczny JURA J8 Twin przygotowuje 31 specjałów w najlepszym stylu. Dwa młynki oferują największą możliwą elastyczność w zakresie dostosowywania napojów. Każda kawa jest przygotowywana zgodnie z osobistym gustem, zawsze świeżo mielona, z preferowanym gatunkiem kawy, bogata lub łagodna, z kofeiną lub bez niej. Co więcej, przygotowując dany specjał, można ustalać proporcje zmielonej kawy z obu młynków i tym samym tworzyć wyjątkowe kompozycje smakowe.

Nagroda „iF Design Award” jest przyznawana raz w roku za najlepszej jakości wzornictwo. Z prawie 11 tys. zgłoszeń z 72 krajów „iF Design Award 2024” po raz kolejny udowadnia, że jest jednym z najbardziej prestiżowych i najważniejszych konkursów projektowych na świecie.

Ekspres-J8-Twin-z-wyroznieniem-iF-Design-Award-2
2024-05-10
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket