CONCEPT

Odkurzacz akumulatorowy VP6040

Odkurzacz akumulatorowy

Dostępny w ofercie marki Concept odkurzacz 2 w 1 VP6040 idealnie nadaje się do szybkiego czyszczenia twardych podłóg. Wyposażony jest w drobną szczoteczkę z mikrofibry, która jest delikatna dla podłóg i zbiera wszelkie zabrudzenia. Dzięki lekkiej konstrukcji jest łatwy w obsłudze i każdy poradzi sobie z odkurzaniem.

Odkurzacz VP6040 wyposażony jest w rurę teleskopową, która umożliwia regulację jej długości w 11 stopniach w zakresie od 85 do 108 cm. Dzięki temu model ten dopasowuje się do potrzeb i wzrostu każdego użytkownika. W trybie maksymalnej długości zyskujemy większy zasięg i możemy wygodnie sprzątać przy sufitach lub między meblami. Złożoną rurę docenimy szczególnie podczas przechowywania, ponieważ zajmuje mniej miejsca.

Akumulator litowo-jonowy o pojemności 2200 mAh odpowiada za zasilanie odkurzacza. Po uruchomieniu urządzenie pracuje w trybie najmniejszej wydajności, która jest odpowiednia do regularnego czyszczenia twardych podłóg. Siła ssania sięga 10 kPa, a czas pracy to aż 40 minut. Do dywanów i powierzchni silnie zabrudzonych zalecane jest stosowanie trybu maksymalnego przy sile ssania 20 kPa, co jednak skróci czas pracy odkurzacza. Na wyświetlaczu cyfrowym możemy zobaczyć wybrany tryb i aktualny stan baterii. Jest też wskaźnik pełnego pojemnika na kurz i zablokowanej szczotki. Odkurzacz pionowy Concept VP6040 wyposażony jest w cyfrowy bezszczotkowy silnik BLDC, który oferuje szereg korzyści. Przyczynia się do dużej mocy ssania, a jednocześnie jest cichszy, bardziej niezawodny, bardziej energooszczędny i ma dłuższą trwałość niż konwencjonalne silniki.

W zestawie znajduje się mała turboszczotka. Szczególnie docenią ją właściciele zwierząt domowych, gdyż doskonale radzi sobie z włosami na siedzeniach, dywanikach oraz we wnętrzu samochodu. Aby zachować skuteczność odkurzania, zalecane jest regularne sprawdzanie i czyszczenie szczotki. Za pomocą jednego przycisku w mgnieniu oka urządzenie zmienimy w odkurzacz ręczny, który przyda się zwłaszcza przy drobnych porządkach. Za sprawą praktycznych akcesoriów w postaci długiej i krótkiej ssawki szczelinowej ze szczoteczką wyczyścimy wnętrze samochodu, sofę, blat kuchenny, szuflady i inne trudno dostępne miejsca. Dzięki rurze teleskopowej można wygodnie odkurzyć kurz przy suficie. Ssawka podłogowa do odkurzacza wyposażona jest w oświetlenie LED, dzięki czemu żaden kurz nie zostanie przeoczony. Doskonale oświetli nawet najciemniejsze miejsca w domu, dzięki czemu zawsze będą idealnie czyste. Pojemnik na kurz o objętości 1 l zapewnia dłuższy czas odkurzania bez konieczności opróżniania oraz szybkie i higieniczne czyszczenie. Po napełnieniu wystarczy nacisnąć przycisk, pojemnik otwiera się i można go opróżnić. Urządzenie wyposażone jest w dobrej jakości filtr HEPA 13, który szczególnie doceniają alergicy oraz rodziny z małymi dziećmi.

Odkurzacz-akumulatorowy-VP6040-2
2024-05-12
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket