PARADIGM

Persona z nagrodą „Best of Innovaition”

Persona z nagrodą „Best of Innovaition”

Consumer Technology Association, organizator największych na świecie targów elektroniki użytkowej – CES, które odbędą się w dniach 5–8 stycznia 2017 r. w Las Vegas, ogłosił wyróżnienia w konkursie „Best of Innovation”. Wśród nagrodzonych znalazły się m.in. kolumny głośnikowe Persona 9H firmy Paradigm.

Produkty konkurują w 28 kategoriach, obejmujących różne sektory rynku elektroniki użytkowej – od sprzętu komputerowego, przez urządzenia mobilne i aplikacje, po drony czy rozwiązania z zakresu „smart cities”. Zwycięzców w każdej kategorii wyłania trzyosobowe jury. Ocenia ono zgłoszenia na podstawie wykorzystanych rozwiązań, estetyki, funkcjonalności oraz przeznaczenia produktu, a także tego, w jaki sposób zastosowane innowacje plasują go na tle konkurencji na rynku.

Półaktywny podłogowy model Persona 9H firmy Paradigm otrzymał wyróżnienie w kategorii „High Performance Home Audio/Video”. Kolumny te zostały dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.W procesie ich projektowania użyto zaawansowanych analiz metodą elementów skończonych (MES) oraz modelowania komputerowego. Jednym z kluczowych elementów było wykorzystanie berylu, jednego z najlepszych materiałów na membrany. W kolumnach Persona zastosowano technikę Truextent, która pozwoliła uzyskać sztywniejszą i znacznie lżejszą konstrukcję w porównaniu z konwencjonalnymi rozwiązaniami.

W naszym kraju wyłącznym dystrybutorem sprzętu marki Paradigm jest firma Polpak Poland.

2016-11-30
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket