AUDIO CENTER POLAND

Neat Acoustics w dystrybucji

Neat Acoustics w dystrybucji

Firma Audio Center Poland powiększyła swoje dystrybucyjne portfolio. Od listopada w jej ofercie dostępny jest sprzęt brytyjskiej marki Neat Acoustics.

Firmę Neat Acoustics założył w 1989 r. Bob Surgeoner – muzyk samouk, który większość czasu spędzał, grając muzykę, i to różnych stylów, jak blues, rock, jazz, folk, country i bluegrass. Jego drugim zainteresowaniem, które rozwijał od najmłodszych lat, była elektronika. W konsekwencji doprowadziło to do zaprojektowania stosunkowo najtrudniejszego elementu łańcucha audio, tj. kolumn głośnikowych. W 2006 r. do Boba dołączył Paul Ryder, również muzyk, grający na gitarze w kilku zespołach w północnej Anglii. Ponieważ Paul to również doświadczony realizator dźwięku, firma Neat Acoustics ma też własne studio nagraniowe.

W ofercie Neat Acoustics dostępnych jest pięć różnych serii kolumn głośnikowych – Iota, Motive, Classic, Momentum i Ultimatum. Każda z nich budowana jest samodzielnie z komponentów opracowanych przez inżynierów firmy. Jedynie w niektórych aplikacjach wykorzystywane są elementy OEM-owe, ale produkowane na zamówienie i według dokładnych specyfikacji.

Kolumny Neat Acoustics są więc budowane przez melomanów i muzyków dla ludzi, którzy cenią dobrą jakość dźwięku i precyzyjne wykończenie.

2016-11-30
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket