PANASONIC

Współpraca z DJ-em Adamusem

Współpraca z DJ-em Adamusem

Firma Panasonic rozpoczęła współpracę z artystą wielkiego formatu, jakim niewątpliwie jest DJ Adamus. Pierwszą okazją do kooperacji stała się premiera jego autobiografii pt. „Historia złego chłopca. Świadomość, szczęście, pasja”.

W swojej karierze DJ Adamus prowadził między innymi audycje w wielu stacjach radiowych. W 2014 r. przygotował oprawę muzyczną ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn, która odbyła się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jego pasją są podróże. Jest również posiadaczem słuchawek Panasonic RP-HD5 w unikalnym perłowym kolorze, które jego zdaniem są idealnym elementem aktywnego życia.

Bardzo dużo podróżuję, dlatego potrzebuję urządzenia, które jest niewielkie

 i lekkie, ale zapewni mi najwyższej klasy dźwięk. HD5 to słuchawki, których mogę używać przez długie godziny i nie odczuwam przy tym zmęczenia. Dodatkowo ich stylistka niezwykle przypadła mi do gustu. Co więcej firma Panasonic postarała się, żeby specjalnie dla mnie zorganizować słuchawki w moim ulubionym perłowym kolorze. To bardzo miłe i niezwykle ekscytujące!– mówi DJ Adamus.

23 listopada miała miejsce premiera książki o życiu DJ Adamusa pt. „Historia złego chłopca. Świadomość, szczęście, pasja”. Jednym z partnerów tego przedsięwzięcia była firma Panasonic. Wszystkich, którzy są ciekawi niezwykłych historii z życia jednego z najsławniejszych didżejów w Polsce zapraszamy do księgarń w całym kraju.

To wielka przyjemność zacząć współpracę z profesjonalistą formatu DJ Adamusa. Firma Panasonic wyraża ogromną nadzieję na owocną i długą kooperacje na wielu polach! – powiedziała Klara Ufnalewska, PR manager Panasonica w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

2016-11-30
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket