PHILIPS

Ważne dodatkowe akcesoria

Ważne dodatkowe akcesoria

Modelem, na który warto zwrócić uwagę jest produkt firmy Philips. W szczoteczce VisaPure Advanced wykorzystano system DualMotion z funkcją automatycznego rozpoznawania końcówek.

Każda końcówka przeznaczona do urządzenia ma określony poziom drgań i obrotów. Zarówno uchwyt, jak i nowe nasadki wyposażono w znacznik NFC, który pozwala na zaawansowane inteligentne rozpoznawanie końcówek. Oznacza to, że uchwyt zaraz po podłączeniu rozpoznaje daną rodzaj głowicy i emituje sygnał dźwiękowy, po czym wskaźniki ustawienia intensywności migają na przemian. Urządzenie samodzielnie aktywuje odpowiedni program dostosowany do założonej głowicy.

Philips zastosował wymienne głowice odpowiadające za konkretne zadania. Program delikatnego masażu (120 nanodrgań na sekundę) umożliwia delikatny, przyjemny masaż rewitalizujący. Program ten został opracowany z myślą o cienkiej i delikatnej skórze wokół oczu i trwa zaledwie 30 sekund. Masaż rewitalizujący zapewnia specjalna głowica składająca się z pięciu niewielkich kółek, które dają wrażenie delikatnego dotyku 750 opuszków palców w każdej minucie. Program masażu rewitalizującego trwa trzy minuty i pozwala korzystać z profesjonalnego masażu twarzy nawet kilka razy w tygodniu.

Ważne dodatkowe akcesoria
Ważne dodatkowe akcesoria
2017-04-19
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket