TEFAL

Roboty planetarne Masterchef Pro Silver, Gourmet + Silver

Roboty planetarne

Właśnie pojawiły się na sklepowych półkach w wybranych sieciach handlowych nowe roboty planetarne z serii Masterchef. Mimo że konstrukcyjnie są one do sobie bardzo podobne, różnią się mocą, funkcjami oraz pojemnością misy.

Oczywiście, wspólnym mianownikiem dla tej legendarnej już serii jest solidna konstrukcja oraz przemyślane funkcje i rozwiązania. Na szczególną uwagę zasługuje udane jak zawsze wzornictwo – w nowych modelach robi ono szczególne wrażenie, bowiem metalowy korpus wykonano ze stali szczotkowanej.

Masterchef Pro Silver QB625D38 o mocy 1100 W wyposażono w regulator z sześcioma prędkościami. Wśród dodatkowych usprawnień jest znana nam funkcja Pulse, zwiększająca moc obrotów i wydajność robota. Duża pojemność misy, wynosząca 4,6 l, umożliwia ubicie do 10 białek oraz przygotowanie ciasta na 40 babeczek lub 3 duże spody do pizzy. Dodatkowo wyjątkowy kształt trzepaczki Flex Whisk pozwala na doskonałe ubicie piany nawet z jednego białka. Model Masterchef Gourmet + Silver QB612D38 wyposażono z kolei w osiem prędkości, pozwalających pracować z maksymalną mocą 1200 W, oraz misę o pojemności 5,5 l.

Oba modele mają bardzo bogate i wszechstronne wyposażenie. W komplecie, oprócz stalowej, solidnej misy ze stali nierdzewnej, znalazły się nakładka blendera, hak do wyrabiania ciężkich ciast, trzepaczka do ubijania, mieszadło do wyrabiania, szatkownica z trzema tarczami, a także maszynka do mielenia mięsa. Dodatkowo producent dołączył książkę kucharską. W obu robotach godne podkreślenia są duża moc oraz system podwójnego mieszania w ruchu planetarnym, które zapewniają szybkie rozdrabnianie produktów i tworzenia gładkiej masy.

2017-05-09
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket