YALE

Zestaw alarmowy Smartphone SR 3200i

Zestaw alarmowy Smartphone

Potencjał technologii smart od kilku lat wykorzystywany jest przez twórców urządzeń, które każdego dnia ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie. Koncepcja smart living zaczyna obejmować coraz to nowsze aspekty naszego życia. Nic zatem dziwnego, że twórcy nowoczesnych rozwiązań postanowili przenieść tę ideę także w sferę naszego bezpieczeństwa. W ten sposób powstała platforma Yale Smart Living, czyli system bezprzewodowego zarządzania bezpieczeństwem w domu, ze swoim flagowym produktem – systemem alarmowym Smartphone SR 3200i.
 

Chronić to co najcenniejsze

Chronić to

Bezpieczeństwo własne i swojej rodziny to najważniejsze kryterium wiążące się z kwestią zamieszkania aż dla 70% ankietowanych, biorących udział w badaniu przeprowadzonym w maju tego roku na zlecenie marki Yale. Wyniki ankiety jasno wskazują, że klienci indywidualni są w coraz większym stopniu zainteresowani zapewnianiem bezpieczeństwa członkom swojej rodziny. To zasadnicza potrzeba, którą producenci zabezpieczeń są w stanie w pełni zaspokoić.
 

Strażnik na miarę XXI wieku

Strażnik na miarę

Zestaw Smartphone Alarm camera SR-3200i marki Yale to kompletny system przeznaczony do mieszkań i domów, którego sterowanie odbywa się m.in. za pomocą smartfona. Umożliwia to specjalnie dedykowana aplikacja Yale Smart Living Home, dająca pełnię kontroli nad bezpieczeństwem naszych najbliższych oraz naszego dobytku. Pozwala ona nie tylko na przeglądanie statusów alarmu, uzbrajanie i rozbrajanie systemu z dowolnego miejsca, ale i podgląd obrazu we wnętrzu domu w czasie rzeczywistym. To rozwiązanie idealne dla osób często podróżujących pozostawiających swój dobytek bez opieki.  Ciekawą funkcjonalnością systemu Smartphone SR 3200i jest możliwość jego aktywacji i dezaktywacji dla wybranej części budynku. W związku tym dla komfortu użytkowania możemy uzbroić alarm na parterze budynku bez uruchamiania go na piętrze. Zestaw Yale zawiera: centralę Smart Hub, stanowiącą serce systemu alarmowego, wbudowaną w hub syrenę wewnętrzną alarmującą o potencjalnie niebezpiecznych zdarzeniach, czujnik ruchu PIR, kamerę z czujnikiem ruchu PIR (wykonuje zdjęcie po wykryciu ruchu i natychmiast przesyła do aplikacji na smartfona) 2 czujniki otwarcia drzwi i okien oraz klawiaturę sterującą. Każdy element systemu posiada własne zasilanie i jest fabrycznie wyposażony w baterie. Niewątpliwą zaletą alarmu SR 3200i jest prostota jego instalacji oraz brak konieczności wprowadzania dodatkowego okablowania. Co warte podkreślenia zestaw Smartphone daje możliwość jego dalszej rozbudowy o dodatkowe komponenty (do 40-tu elementów), takie jak zdalnie sterowane gniazdo zasilania, które pozwala włączać i wyłączać urządzenia, np. radio za pomocą smartfona w dowolnym momencie z dowolnego miejsca.

Cena zestawu alarmowego Smartphone SR 3200i – około 1700 zł 

Zobacz szczegóły na stronie producenta.

Strażnik na miarę XXI wieku 2
Strażnik na miarę XXI wieku 3
Strażnik na miarę XXI wieku 4

Źródło: informacja prasowa

2017-11-09
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket