AB

Zaprasza na 5. edycję targów Innovation Days

Zaprasza na 5. edycję targów Innovation Days

Odbywające się po raz piąty targi AB Innovation Days weszły już na stałe do kalendarza najważniejszych imprez branży AGD/RTV. Tegoroczna edycja odbędzie się w dn. 16–17 czerwca w Mikołajkach w Hotelu Gołębiewski.

W mazurskiej scenerii wiodący dystrybutor IT, RTV/AGD i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo- Wschodniej – firma AB SA oraz jej partnerzy będą prezentować najnowsze trendy w branży. Zostaną ró wnież przedstawione kategorie produktów, które będą się dynamicznie rozwijać w najbliższych miesiącach. Odwiedzający będą mogli posłuchać interesujących debat i dyskusji ekspertów, a także liderów rynku. Wydarzenie oprócz producentów zgromadzi również przedstawicieli sieci handlowych oraz sklepów.

– To już piąty raz, kiedy organizujemy AB Innovation Days. Obserwując na co dzień, jak dynamicznie rozwija się nasza dystrybucja sprzętu RTV i AGD, osobiście nie mogę już się doczekać tego wydarzenia. Poprzednie edycje potwierdziły, że decyzja o organizacji tak dużych i ważnych targów była strzałem w dziesiątkę. W jednym miejscu można bowiem zobaczyć nowości i premierowe pokazy sprzętu, poznać głos liderów rynku i wymienić się doświadczeniami. Jednak tak jak w biznesie najważniejsi są ludzie, tak samo osiągnięty przez nas sukces w dystrybucji RTV i AGD opiera się na dedykowanym zespole handlowym. Dzięki niemu lepiej rozumiemy rynek i potrafimy skutecznie odpowiadać na potrzeby naszych partnerów. Serdecznie zatem zapraszam na jubileuszowe AB Innovation Days, abyśmy wspólnie porozmawiali o tym, co inni dopiero pokażą – mówi Andrzej Przybyło, prezes zarządu AB SA.

Nie zabraknie także znanego z poprzednich edycji telewizyjnego Studia AB, prowadzonego przez prezentera Macieja Kurzajewskiego. Zwieńczeniem targów będzie uroczysta gala, w trakcie której zaproszeni goście będą się bawić w przy muzyce legendarnego zespołu Boney M.

2018-04-08
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket