AB

Konferencja „AB Możliwości i Rozwój”

Konferencja „AB Możliwości i Rozwój”

W zorganizowanej po raz trzeci przez wrocławskiego dystrybutora konferencji udział wzięli jego partnerzy handlowi, czołowi dostawcy produktów i rozwiązań IT oraz eksperci z ramienia organizatora.

Wydarzenie odbyło się 11 kwietnia w zamku Topacz w okolicy Wrocławia. Ponad setka uczestników miała okazję poznać koncepcje prowadzenia biznesu, strategie dotarcia do klienta końcowego czy poszerzyć swoją ofertę o nowe kategorie produktów i usług. Prelegenci, reprezentujący czołowe marki świata, prezentowali rozwiązania skierowane do biznesu.

Konferencja „AB Możliwości i Rozwój” to już tradycyjne coroczne spotkanie z naszymi partnerami handlowymi, na którym proponujemy zarówno nowe produkty i rozwiązania, ale także bardzo ważne jest dla nas wsłuchiwanie się w ich potrzeby i oczekiwania. Stale rozwijamy się jako dystrybutor z wartością dodaną, którą rozumiemy jako nie tylko wsparcie inżynieryjne i szkoleniowe oraz bardzo szerokie kompetencje poparte certyfikatami, lecz również oferujemy całe zaplecze broadlinera, a więc dostęp do komplementarnej oferty produktowej, narzędzia finansowe, logistyczne i marketingowe. Chcę zwrócić również uwagę, że w odróżnieniu od klasycznych VAD-ów jesteśmy w pełni otwarci na projekty średnie i mniejsze, których często VAD-owie nie traktują priorytetowo. U nas każde zapytanie jest ważne – komentuje Zbigniew Mądry, członek zarządu, dyrektor ds. handlowych AB S.A.

Na uczestników „AB Możliwości i Rozwój” czekało wiele atrakcji. Gość specjalny, jakim był Jarosław Botor, himalaista i uczestnik polskiej zimowej wyprawy na K2, oprócz inspirującego i ciekawego wystąpienia na scenie konferencji przygotował szereg terenowych atrakcji. Goście wydarzenia, podzieleni na grupy, rywalizowali w wielu konkurencjach z zakresu udzielania pierwszej pomocy, zapewnienia bezpieczeństwa w codziennych sytuacjach czy współdziałania w zespole.

Zwieńczeniem konferencji była wieczorna kolacja połączona z wręczeniem pamiątkowych medali uczestnikom terenowych zmagań.

2018-05-11
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket