BOSCH

MyMUM – dostosuj robota do swoich potrzeb

MyMUM – dostosuj robota do swoich potrzeb

Marka Bosch zaprezentowała wyjątkowy na naszym rynku konfigurator online dla popularnych wielofunkcyjnych robotów kuchennych MUM5. Od teraz łatwo można je dopasować do swoich potrzeb i upodobań.

Usługa pozwala użytkownikom na skonfigurowanie robota kuchennego MyMUM zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Konsumenci mogą wybierać spośród 81 kombinacji kolorystycznych i zmieniać kolory frontów oraz obudowy. Pozwala to na dopasowanie sprzętu do wnętrza praktycznie każdej kuchni. Mogą także decydować o tym, jaką moc będzie miał silnik (800 lub 1000 W) oraz wyposażyć swojego robota w różnego rodzaju akcesoria, np. przystawki do szatkowania owoców i warzyw, blender kielichowy czy zapasową misę ze stali szlachetnej, przy których wykorzystaniu robot zyskuje całkiem nowe możliwości. Zaprojektowany w ten sposób robot można szybko i łatwo zakupić bezpośrednio ze strony internetowej, wystarczy w tym celu jedynie założyć konto MyBosch.

Jest to pierwsze na rynku urządzenie kuchenne, które można dostosowywać do indywidualnych potrzeb i pierwsza tego typu aplikacja w naszej branży łącząca cechy wyboru funkcji i specyfikacji urządzenia z jego różnymi opcjami, jakie dostępne są na rynku. Choć obecnie konfigurator dostępny jest wyłącznie na rynku niemieckim, trwają prace adaptacyjne, aby także polscy konsumenci mogli z niego korzystać w ojczystym języku.

2018-10-13
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket