RUBI

Przecinarki elektryczne

Przecinarki elektryczne

Szybkie i wygodne cięcie glazury umożliwiają przecinarki elektryczne, które są praktycznym narzędziem każdego glazurnika, choć najczęściej wykorzystywane są przez profesjonalnych wykonawców. Przy użyciu przecinarki elektrycznej możemy sprawnie wykonać cięcia, które za pomocą modelu ręcznego były trudne do wykonania czy wręcz niemożliwe.

Przykładem solidnej i funkcjonalnej przecinarki elektrycznej jest model DU-200 EVO 850. Składana konstrukcja tego elektronarzędzia pozwala na wygodny montaż na miejscu pracy. Została ona wyposażona w kółka jezdne i uchwyt, co znacznie ułatwia przenoszenie sprzętu. Maksymalna długość cięcia wynosi 85 cm, co przekłada się na maksymalną wielkość płytki dla cięcia po przekątnej płytki o wymiarach 60 × 60 cm. Wysokość cięcia to 35 mm, a grubość ukosowania 20 mm.

Model DU-200 EVO 850 ma ponadto uchwyt bimateriałowy, który zapewnia wygodną obsługę przecinarki. Narzędzie wykorzystuje zewnętrzny pojemnik na wodę, co sprawia, że łatwo można go wyjąć, uzupełnić, a także utrzymać w czystości. Przecinarka charakteryzuje się prędkością obrotową 2915 obr./min. Sprzedawana jest w zestawie z tarczą diamentową o obrzeżu ciągłym Rubi CEV Superpro.

Firma Rubi w tej samej linii produktowej oferuje również nieco mniejszy model DU- 200 EVO 650, który pozwala na wykonywanie cięć o maksymalnej długości 65 cm.

Przecinarki elektryczne2
2019-01-15
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket