iROBOT

Eva Manolis członkiem zarządu

Eva Manolis członkiem zarządu

Firma iRobot ogłosiła mianowanie Evy Manolis członkiem zarządu. Wnosi ona do organizacji ponad 30 lat rozwoju produktów i globalnego doświadczenia w zakresie handlu elektronicznego w przestrzeni technologii konsumenckich, ponieważ firma koncentruje się na zwiększaniu możliwości cyfrowych dla swojego systemu robotów domowych.

Eva Manolis pełniła funkcję wiceprezesa ds. zakupów konsumenckich w Amazon. com, Inc. od 2010 do 2016 r. Była odpowiedzialna za innowacyjne na całym świecie rozwiązania związane z zakupami, w tym rozwój funkcji i usług dla aplikacji mobilnej i strony internetowej firmy w skali globalnej. W Amazonie odnosiła sukcesy w rozwijaniu programów i usług w różnych kategoriach, w tym elektroniki użytkowej. Obecnie jest członkiem zarządu Shutterfly i Fair Isaac Corporation.

– Cieszymy się, że możemy powitać Evę w zarządzie iRobota – powiedział Colin Angle, prezes i dyrektor generalny firmy iRobot. – Jej doświadczenie w identyfikowaniu i rozwijaniu rozwiązań, które zaspokajają pojawiające się potrzeby konsumentów, oraz jej zdolność do inwestowania i budowania partnerstw, które zwiększają możliwości firmy, będzie ogromnym atutem, ponieważ iRobot kontynuuje rozwój swoich produktów i ofert cyfrowych.

– Cieszę się, że mogę dołączyć do rady dyrektorów i pracować z zespołem kierowniczym w iRobot – powiedziała Eva Manolis. – IRobot kontynuuje wprowadzanie innowacji dzięki opracowywaniu nowych produktów, rozwiązań i funkcji. Cieszę się na współpracę z zespołem, która pozwoli odkrywać nowe rozwiązania i sposoby zwiększania zadowolenia klientów w nadchodzących latach.

2019-08-29
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket