TECHNISAT

Aktualizacja systemu Smart Home

Aktualizacja systemu Smart Home

Firma TechniSat wprowadziła aktualizację oprogramowania dla systemu Smart Home. To największe jak dotychczas zmiany, które niemiecki producent wprowadził w swoim systemie. Aktualizacja ma zapewnić nie tylko łatwiejszą obsługę, ale także wprowadza nowe funkcje i usprawnienia.

TechniSat Smart Home to idea domu multimedialnego, w którym różnorodne urządzenia są połączone w sieć z „inteligentną” automatyką domową. Wprowadzone zmiany są odpowiedzią na potrzeby klientów i ekspertów z branży i mają usprawnić działanie oraz zwiększyć funkcjonalność systemu marki TechniSat.

Aktualizacja objęła jednostkę centralną i aplikację Connect, dzięki której obsługa całego sytemu będzie jeszcze bardziej komfortowa i jeszcze łatwiejsza, a cały system stabilniejszy, a do tego łatwiejszy w instalacji. Aplikacja Connect została całkowicie przeprojektowania i po aktualizacji może wyświetlać więcej przydatnych informacji (zwłaszcza na smartfonie). Wprowadzono również usprawnienia dla użytkowników, którzy dopiero uczą się korzystać z aplikacji i systemu Smart Home firmy TechniSat.

Po aktualizacji użytkownicy mogą np. sterować popularnym oświetleniem Philips Hue za pomocą wspomnianego oprogramowania Connect. Wcześniej posiadacze rozwiązań Philipsa i TechniSata byli zmuszeni używać dwóch osobnych aplikacji – oprogramowania Hue dla oświetlenia marki Philips i Connect dla systemu Smart Home TechniSata.

W nowej wersji wprowadzono również wyświetlanie powiadomień typu Push w trybie TV (podczas oglądania telewizji), które informują lub ostrzegają użytkownika, gdy na urządzeniu mobilnym mają miejsce określone zdarzenia.

2019-08-29
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket