CANAL+

Nowa wiceprezes do spraw programowych

Nowa wiceprezes do spraw programowych

Małgorzata Seck dołączy do Canal+ w Polsce i obejmie stanowisko wiceprezesa ds. programowych. Zastąpi na tym stanowisku Edytę Sadowską, która łączyła równolegle pozycję prezesa zarządu i wiceprezesa ds. programowych Canal+.

Małgorzata Seck będzie odpowiadać w Canal+ m.in. za strategię programową, rozwój kanałów własnych, lokalne produkcje, współpracę z kanałami zewnętrznymi oraz strategiczne partnerstwa biznesowe.

– Budowa atrakcyjnej dla widza oferty programowej to strategiczny cel Canal+ w Polsce, dlatego pozycja wiceprezesa ds. programowych jest jednym z kluczowych stanowisk w naszej organizacji. Jestem przekonana, że Małgorzata Seck razem z całym zespołem programowym Canal+ będą nadal budować najlepszą ofertę treści premium na polskim rynku – powiedziała Edyta Sadowska, prezes zarządu i dyrektor generalna Canal+.

Małgorzata Seck ma ponad 20 lat doświadczenia z obszaru TV i VoD. W trakcie swojej kariery zawodowej odpowiadała m.in. za tworzenie kanałów telewizyjnych i zarządzanie nimi, rozwijanie oferty i produktów telewizji płatnej oraz nadzór nad produkcjami telewizyjnymi i filmowymi.

2020-02-10
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket