BOSCH

Robot kuchenny MUM5

Robot kuchenny

Z wbudowaną wagą i timerem

Najnowszy robot kuchenny z serii MUM5 z wbudowaną wagą to urządzenie, które łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Drzemiąca wewnątrz moc sprawia, że MUM5 doskonale pracuje, a jego atrakcyjny wygląd przykuwa uwagę.

Połączenie ciepłego, mieniącego się na złoto beżu oraz bieli sprawdzi się w klasycznych i nowoczesnych kuchniach – zwłaszcza tych otwartych na salon. W nich pierwszoplanową rolę odgrywają bowiem atrakcyjne wizualnie sprzęty. Robot kuchenny MUM5 wyposażony jest w zintegrowaną wagę z funkcją tarowania, dzięki której można precyzyjnie zważyć składniki o masie o 5 kg. Co więcej, waga działa zarówno z misą, jak i innymi akcesoriami, np. z blenderem kielichowym. Znacząco ułatwia to pracę w kuchni i pozwala zaoszczędzić czas na szukaniu np. dodatkowych wag, miar czy przeliczników (np. ile gramów to 1 szklanka). Robot wyposażony jest również w timer, który pozwala na stałą kontrolę pracy. Jeśli np. w przepisie podany jest dokładny czas wyrabiania ciasta, to warto włączyć tę funkcję. Timer pokaże nam dokładnie, ile ugniatamy mąkę ze składnikami. Dzięki temu nie musimy ustawiać dodatkowych powiadomień w telefonie czy włączać minutników.

Ubijanie śmietany, piany z białek i wyrabianie ciasta drożdżowego to czynności wymagające wysiłku. Robot kuchenny Bosch MUM5 dzięki profesjonalnym akcesoriom, 7 prędkościom i dużej mocy (1000 W) przygotuje te produkty perfekcyjnie, nawet w dużych ilościach. Misa o pojemności 3,9 l jest w stanie pomieścić 1 kg mąki wraz z dodatkami, z których można przygotować prawie 2 kg ciężkiego ciasta drożdżowego.

Jak wiadomo, odpowiednie mieszanie wymaga odpowiednich narzędzi. MUM5 wyposażony został w funkcję mieszania planetarnego w 3 różnych kierunkach. Dzięki tej funkcji szybko i dokładne połączone zostaną wszystkie składniki, a masa ze ścianek misy zostanie precyzyjnie zgarnięta do środka. Zestaw profesjonalnych mieszadeł obejmuje hak do zagniatania ciasta, końcówkę do ubijania oraz mieszadło z silikonowym wykończeniem. Dokupując dodatkowe przystawki (np. zestaw do przygotowania domowego makaronu, przystawkę do przygotowywania lodów i sorbetów) przeznaczone dla linii MUM5, możemy stworzyć wielofunkcyjne urządzenie, spełniające wszystkie nasze kulinarne wymagania.

Nowy robot MUM5 jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Czytelny wyświetlacz usprawnia pracę z urządzeniem. Zwijany automatycznie przewód sprawia z kolei, że w kuchni nie plączą się kable. Najnowsze roboty kuchenne marki Bosch z serii MUM5 oznaczono symbolami: MUM5XW10, MUM5XW20, MUM5XW40.

2020-04-30
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket