CYFROWY POLSAT

Nowa elastyczna oferta telewizji

Polsat przygotował zupełnie nową, prostą ofertę w ramach telewizji satelitarnej oraz telewizji kablowej IPTV.

Dostępne są teraz nowe pakiety podstawowe: pakiet S, pakiet M i pakiet L, do których można swobodnie dobrać dodatkowe pakiety tematyczne. Dodatkowo klient otrzyma 1 miesiąc pełnej oferty, m.in. z kanałami HBO, Eleven Sports i Polsat Sport Premium, bez opłat, możliwość wyboru między nowoczesnymi dekoderami z funkcjami umożliwiającymi oglądanie telewizji na własnych zasadach już od 1 zł oraz mobilną aplikację Cyfrowy Polsat Go.

− W nowej ofercie w możliwie najlepszy sposób połączyliśmy bogactwo kanałów i treści VoD, najnowsze dekodery i możliwości oglądania telewizji w dowolnie wybranym czasie oraz prostą i intuicyjną ofertę, co jest odpowiedzią na zbadane oczekiwania naszych klientów – mówi Piotr Szymanowski, dyrektor Departamentu Strategii Marketingowej w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu.

Do wyboru są:

3 nowe pakiety podstawowe: S – 20 zł, M – 30 zł, L – 60 zł;

9 pakietów dodatkowych – na czas określony lub nieokreślony;

pełna swoboda w kreowaniu oferty – do dowolnego pakietu podstawowego można dobrać wybrany pakiet dodatkowy (wyjątkiem jest pakiet Ekstraklasa);

pełna oferta przez 1 lub 2 miesiące bez opłat – długość benefitu zależy od wybranej oferty;

usługi dodatkoweCatchUP i On The Go – w cenie abonamentu M i L;

Multiroom HD – od 10 zł/mies;

dostęp do nowoczesnych funkcji w dekoderach Evobox: TimeShift – zatrzymuj i przewijaj do 3 h, reStart – oglądaj od początku do 3h, CatchUP – oglądaj programy nawet do 7 dni po ich emisji.

Decydując się na nową ofertę, klient otrzyma również nowoczesny dekoder z opłatą już od 1 zł. W ofercie telewizji satelitarnej wśród polecanych sprzętów są Evobox HD i Evobox Lite. W ofercie telewizji kablowej IPTV proponowanym dekoderem jest Evobox IP. Więcej szczegółów na stronie www sklep.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelitarna.

Nowa elastyczna
2020-10-13
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket