ELDOM

Urządzenie wielofunkcyjne Perfect mix2 MFC2500

Obchodząca w tym roku 25. urodziny marka Eldom wprowadziła do swojej oferty urządzenie wielofunkcyjne Perfect mix2. Wyposażony w funkcje smart sprzęt pokazuje, jak wielką rewolucję przeszło drobne AGD przez ten czas.

Eldom Perfect mix2 (MFC2500) jest bardziej zaawansowanym technicznie następcą MFC2000, docenionego przez konsumentów urządzenia, które od wielu lat pomaga użytkownikom szybko i łatwo przygotować wspaniałe potrawy. Po nowym modelu możemy spodziewać się większej wydajności, rozbudowanego, intuicyjnego menu pojawiającego się na 5-calowym, dotykowym wyświetlaczu, a nawet łączności Wi-Fi. Na ekranie głównym można wybrać 4 najważniejsze funkcje urządzenia. Pierwsza z pozycji to „Przepisy automatyczne”. Perfect mix2 krok po kroku przeprowadzi użytkownika przez proces przygotowania wybranej potrawy. Druga z opcji to „Programy automatyczne” – wybieramy ją, gdy zależy nam na konkretnej szybkiej, znanej i powtarzalnej czynności, bez konieczności ręcznego dopasowywania poszczególnych parametrów. Następna ikona to „Tryb ręczny”, dzięki któremu zaprogramujemy urządzenie według własnych wymagań. Szczególnie przyda się bardziej doświadczonym użytkownikom, którzy będą chcieli popuścić wodze kulinarnej fantazji. Ostatnia z opcji to „Przepisy do pobrania”. Jak deklaruje firma Eldom, baza receptur będzie stale powiększana, a do współpracy przy niej zaproszono Kingę Paruzel – ambasadorkę marki Eldom.

Sprzęt sprawdzi się takich kuchennych czynnościach jak siekanie, blendowanie, mieszanie, ścieranie, ubijanie, gotowanie, gotowanie na parze, krojenie, podsmażanie, kruszenie lodu, a także, dzięki zastosowaniu funkcji interwału, ugniatanie i wyrabianie nawet bardzo wymagających ciast. Urządzenie wyposażono we wbudowaną wagę kuchenną, która znacznie ułatwia przygotowywanie konkretnych receptur. Moc silnika to 600 W, a grzałki 1000 W. Prędkość obrotowa jest regulowana w zakresie od 100 do 5000 obr./min. To wszystko w niewielkiej kompaktowej obudowie, która nie zabierze dużo cennego miejsca w kuchni.

Urządzenie wielofunkcyjne
2020-11-10
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket