CYFROWY POLSAT

Świąteczna oferta telewizji

Wśród świątecznych propozycji znalazły się proste pakiety, a w nich atrakcyjne kanały, swoboda wyboru oraz nowoczesne dekodery i funkcje pozwalające oglądać telewizję na własnych zasadach.

Jak co roku, na gwiazdkę Cyfrowy Polsat przygotował dla klientów wyjątkową ofertę. Dla wszystkich, którzy zdecydują się wybrać pakiet M lub L jest to pełna oferta wszystkich kanałów przez 3 miesiące bez opłat, w tym kanałów HBO, Eleven Sports i Polsat Sport Premium.

W pakiecie M, w cenie 30 zł/ mies., znalazły się kanały: Polsat Sport, Eurosport, Discovery Channel, TVN24, Polsat Cafe, TVN Turbo, TLC, Polsat Film, Animal Planet, TVP Seriale oraz wielu innych. W promocji w umowie na 24 miesiące: 3 kanały dziecięce: Nickelodeon, Nick Jr oraz Nicktoons; 2 kanały filmowe premium: Cinemax i Cinemax 2.

Przez cały okres trwania umowy brak jest opłat za funkcje CatchUP – możliwość odtwarzania wybranych programów nawet do 7 dni od ich emisji i On The Go – mobilny dostęp do kanałów w aplikacji Cyfrowy Polsat Go.

Oferta telewizji satelitarnej i kablowej IPTV to również 3 pakiety podstawowe: S – 20 zł, M – 30 zł, L – 60 zł i 9 pakietów dodatkowych na czas określony lub nieokreślony. Pełną swobodę w kreowaniu oferty daje możliwość dobrania do dowolnego pakietu podstawowego wybranego pakietu dodatkowego (wyjątkiem jest pakiet Ekstraklasa). Cena usługi multiroom HD wynosi od 10 zł/mies. Nowoczesne dekodery Evobox są dostępne już od 1 zł – z dostępem do funkcji na wybranych programach: Time- Shift – zatrzymuj i przewijaj do 3h, reStart – oglądaj od początku do 3h i CatchUP.

W świątecznej ofercie nie zabrakło również gotowych propozycji z filmowymi i sportowymi kanałami premium. W pakietach za 60, 80 i 120 zł można znaleźć zarówno filmy i seriale z kanałów HBO, jak i rozgrywki, turnieje i wydarzenia sportowe z kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Ponadto wraz z tymi pakietami klient otrzyma dodatkowe kanały w promocji na 24 miesiące oraz przez całą umowę usługi CatchUP i On The Go bez opłat, a także pełną ofertę przez 3 miesiące bez opłat.

Klienci Cyfrowego Polsatu korzystający z oferty telewizji satelitarnej lub kablowej, którzy nie posiadają jeszcze numeru komórkowego na abonament w Plusie, będą mogli go dokupić lub przenieść swój obecny numer do Plusa i dzięki temu zyskać świąteczny rabat nawet 50%! W cenie 25 zł/mies. (cena po rabacie smartDOM) zawarte są nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz aż 12 GB internetu co miesiąc. W gwiazdkowej ofercie klient będzie mógł również zdecydować się na abonament za 50 zł (po rabacie smartDOM) z paczką aż 72 GB na każdy miesiąc.

Świąteczna
2020-12-07
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket