KAERCHER

Promocja na profesjonalne urządzenia czyszczące

Promocja

Dzięki nowej akcji promocyjnej „PRO korzyści!” klienci mają możliwość zakupu profesjonalnych urządzeń czyszczących Kärchera w atrakcyjnych cenach w okresie od kwietnia do końca czerwca br.

Kwestia utrzymania czystości to w każdej firmie ważny priorytet. Dlatego warto zaopatrzyć się w specjalistyczny sprzęt, który sprawi, że plac budowy, warsztat czy gospodarstwo rolne lub inna działalność zyska doskonałe urządzenia czyszczące, które pomogą w porządkach. A to z pewnością zostanie docenione przez klientów i pracowników oraz podniesie komfort i bezpieczeństwo pracy. Teraz zarówno klienci, jak i pracownicy szczególnie oczekują najwyższego poziomu czystości. Jest to związane z pandemią koronawirusa.

W ofercie „PRO korzyści!” firma proponuje kilka urządzeń wysokociśnieniowych bez podgrzewania wody HD. Jednym z nich jest HD 5/15 C, w którym główny nacisk położono na zmniejszenie wymiarów oraz masy urządzenia. Jest ono ze względu na swój niewielki rozmiar oraz wagę bardzo mobilne, może pracować wszędzie tam, gdzie trudno dotrzeć, lub gdy często trzeba pracować w różnych miejscach. Dodatkowo w promocji znajduje się lanca do podwozi i akcesorium do czyszczenia powierzchni płaskich FR 30.

Akcją objęte są także odkurzacze uniwersalne, a wśród nich pogromca brudu– NT 40/1 Tact Ap L. System TACT sprawia, że nawet zasysanie dużej ilości pyłu nie powoduje zmniejszenia siły ssącej. Polega to na tym, że w stałych interwałach czasowych filtr jest przedmuchiwany przez silny strumień powietrza zwrotnego, tym samym jest oczyszczany i urządzenie nie traci mocy i nie zatyka się. O teren wokół firmy pozwoli zadbać ręczna zamiatarka KM70/15C. Charakteryzuje się cichą pracą, trwałą i prostą konstrukcją oraz wyjątkową łatwością obsługi. Trwała, prosta i niezawodna konstrukcja maszyny sprawia, że jest ona niemal całkowicie bezawaryjna.

Te i inne urządzenia ułatwiające utrzymanie czystości prezentowane są w ulotce promocyjnej, z którą można się zapoznać po zeskanowaniu kodu QR.

Promocja
2021-05-23
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket