TCL

X92 Mini LED 8K wchodzi do sprzedaży

X92 Mini LED 8K

Doskonałe wrażenia z oglądania telewizji 8K są już możliwe. Do sklepów wchodzi właśnie najnowszy model telewizora TCL z serii X92 z technologią Mini LED, która precyzyjnie odzwierciedla idealne kolory i zapewnia wspaniały kontrast.

Firma TCL nie ustaje w dążeniach do bycia liderem w dziedzinie ekranów Mini LED. Wprowadzana właśnie do sprzedaży seria X92 dzięki zastosowaniu technologii Mini LED ze znacznie większą ilością mniejszych diod LED, zachwyca jednorodnym podświetleniem, wysoka jasnością i doskonałym kontrastem.

Seria telewizorów TCL 8K Mini LED X92 nie tylko daje możliwość odtwarzania materiałów w rozdzielczości 8K, ale poprzez zastosowanie zaawansowanych algorytmów AI oferuje użytkownikom skalowanie treści do najwyższej rozdzielczości. Najlepsze wrażenia z oglądania dzięki obsłudze 8K potwierdza certyfikat nadany przez 8K Association.

Obraz i dźwięk najwyższej klasy

Sprawdzona technologia QLED w serii X92, w połączeniu z innowacyjną matrycą Mini LED,  gwarantuje pokrycie zakresu kolorów w 100%. Odzwierciedla szeroką paletę barw i nadaje niezwykłą głębię w pełni zanurzając widza w każdej scenie i w każdej chwili, a precyzyjne podświetlenie Mini LED zapewnia niesamowicie szczegółowy obraz. Aby zapewnić najwyższe doznania dźwiękowe i w pełni wykorzystać technologię Dolby Atmos®, seria X92 została również wyposażona w system 2.1 z wbudowanym subwooferem, który stworzony został we współpracy z wiodącą w tym obszarze firmą Onkyo. Oszałamiający dźwięk opływa i wypełnia całe pomieszczenie, dzięki czemu użytkownicy mają wrażenie jakby zostali umieszczani są w samym środku akcji ulubionego filmu, programu lub gry.

2021-11-30
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket