IFA

Berlińskie targi wznawiają działalność

Berlińskie targi

Od 2 do 6 września 2022 r., po przerwie spowodowanej pandemią, targi IFA w Berlinie zgromadzą czołowe światowe marki z branży elektroniki użytkowej, AGD, informacyjnej i telekomunikacyjnej, zapewniając wyjątkową okazję i platformę do odbudowy globalnego przemysłu.

Po odwołanych targach IFA 2021, w dniach od 2 do 6 września 2022 r. w Berlinie odbędą się kolejne najważniejsze na świecie targi elektroniki użytkowej i domowej. – Nadszedł wreszcie czas, aby po przerwie zorganizować targi na terenie Messe Berlin w mieście, które jest nie tylko stolicą największego europejskiego rynku konsumenckiego, ale stanowi też europejskie centrum medialne – powiedział Jens Heithecker, dyrektor wykonawczy IFA, wiceprezes wykonawczy Messe Berlin Group. – Większość światowych marek zobowiązała się do udziału w targach. Już teraz odnotowujemy duże zapotrzebowanie w działach IFA Fitness & Digital Health i AGD.

IFA ma reputację globalnej, bezstronnej i dobrej jakości platformy dla marek. Targi oferują elastyczne i wysoce spersonalizowane rozwiązania dla uczestników z branży, handlu detalicznego i mediów. Łączą sektory b2b i b2c, co umożliwia zaprezentowanie produktów i marek w atrakcyjnej formule, zarówno jako wizytówki branży, jak i pokazanie corocznych światowych innowacji przyszłym konsumentom. Dlatego gromadzą ekspertów, publiczność, jak i media.

2022-04-29
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket