KAERCHER

Do 3 lat gwarancji na myjki

Do 3 lat gwarancji

Po zakupie myjki ciśnieniowej z serii Power lub Smart Control wystarczy wypełnić formularz, aby przedłużyć gwarancję do 3 lat.

Przedłużenia gwarancji na myjkę Power lub Smart Control można dokonać w ciągu 3 miesięcy, licząc od daty zakupu urządzenia, dla urządzeń zakupionych od 14 marca do 30 września 2022 r. włącznie. Potwierdzenie przedłużenia gwarancji jest ważne tylko z dowodem zakupu. W przypadku reklamowania myjki z tytułu przedłużonej gwarancji potwierdzenie przedłużenia gwarancji i dokument potwierdzający datę zakupu zostaną zweryfikowane przez serwis Kärchera.

Przedłużenie gwarancji do 3 lat jest dostępne dla urządzeń wysokociśnieniowych z linii Power i Smart Control. Gwarancja nie obejmuje wad powstałych w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia spowodowanych wadliwą instalacją elektryczną użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą, przeciążeniem urządzenia itp. Dodatkowa gwarancja udzielana jest na okres jednego roku, który rozpoczyna swój bieg z upływem okresu podstawowej dwuletniej gwarancji Kärchera. W przypadku produktów biorących udział w promocji łączny okres gwarancji trwać będzie 3 lata, liczone od daty sprzedaży.

Formularz rejestracyjny, lista produktów oraz regulamin akcji dostępne są na stronie www.kaercher.com/pl w dziale „Promocje”. Ze względu na nieprofesjonalny charakter urządzenia gwarancja jest udzielana wyłącznie konsumentowi, tzn. osobie fizycznej, która nabywa produkt w celu niezwiązanym z prowadzoną działalnością gospodarczą bądź zawodową. Promocją objęte są wyłącznie produkty zakupione u oficjalnych dystrybutorów marki Kärcher na terenie Polski.

2022-06-01
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket