VESTFROST

Rok gwarancji gratis

Rok gwarancji

Wciąż trwa akcja promocyjna marki Vesfrost na oczyszczacze powietrza VP-A1S70WH, VP-A1Z40WH i VP-A1M30WH. Przy zakupie dwuletniej dodatkowej gwarancji klient może otrzymać dodatkowy rok gwarancji gratis, co przełoży się na nawet 5 lat ochrony.

Urządzenia wyróżniają się możliwością sterowania za pomocą aplikacji mobilnej oraz skutecznym systemem potrójnych filtrów, który dodatkowo został wzbogacony o technikę UV-C LED oraz Plasma ION. Dzięki temu oczyszczacze marki Vestfrost efektywnie usuwają wszelkie zanieczyszczenia zgromadzone w powietrzu, korzystając przy tym z „inteligentnych” czujników. W ramach akcji „Gwarancja Plus” marka Vestfrost pozwala na uzyskanie nawet pięcioletniej gwarancji. Wystarczy zdecydować się na zakup opcji przedłużenia standardowej gwarancji o dwa kolejne lata i zarejestrować oczyszczacz na stronie vestfrosthome.eu/pl. Dodatkowy rok ubezpieczenia otrzymamy zupełnie za darmo.

Podczas zakupu opcji dodatkowej gwarancji należy podać model urządzenia, numer seryjny, datę zakupu, nazwę sklepu, numer paragonu lub faktury oraz skan lub zdjęcie dowodu zakupu i numeru seryjnego. W terminie do 7 dni roboczych po złożeniu zamówienia użytkownik otrzyma od sprzedawcy na wskazany przez siebie adres poczty elektronicznej dokument potwierdzający przedłużoną gwarancję („Certyfikat Przedłużonej Gwarancji”), zawierający potwierdzenie wszystkich istotnych elementów gwarancji. Warunki przedłużonej gwarancji są tożsame z warunkami gwarancji udzielanymi przez producenta, z zastrzeżeniem różnicy w terminie obowiązywania przedłużonej gwarancji. W ramach przedłużonej gwarancji użytkownikowi przysługuje uprawnienie do żądania naprawy lub wymiany na nowe urządzenie w przypadku wystąpienia wady materiałowej lub wady produkcyjnej w zakupionym produkcie, z przyczyny tkwiącej w urządzeniu. Regulamin promocji oraz lista sklepów partnerskich dostępne są na stronie vestfrosthome.eu/pl w zakładce „Gwarancja Plus”.

2022-11-09
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket