HILTI

Świąteczne prezenty za zakup elektronarzędzi

Świąteczne prezenty

Klienci, którzy zdecydują się na zakup narzędzi Hilti za kwotę minimum 4 tys. zł, mogą liczyć na atrakcyjne prezenty w cenie 1 zł.

Promocja kierowana jest przez kanały sprzedażowe Hilti – sklep internetowy Hilti Online, Telecentrum, rzeczoznawców technicznych oraz sklepy stacjonarne Hilti Store. Przygotowana oferta obejmuje trzy progi sprzedażowe. Zakup urządzeń za kwotę powyżej 4 tys. zł może zostać nagrodzony torbą na narzędzia, latarką akumulatorową SL2-A22 lub zestawem końcówek S-BSP. W przypadku zakupów z kwotę 6 tys. zł lub większą można wybrać dalmierz laserowy PD-S, 10 sztuk okularów ochronnych PP EY-GU lub układ odsysania TE DRS-C (w walizce). Zakupy za kwotę 8 tys. zł lub większą uprawniają do wyboru akumulatorowej lampy budowalnej SL 6-A22 lub odkurzacza VC 5-22 z końcówkami.

Klienci, którzy osiągnęli wyższe progi, mogą wybrać również nagrody przeznaczone dla niższych progów. Narzędzia flotowe oraz narzędzia w zestawach z osprzętem są również objęte warunkami promocji. Promocja rozpoczęła się 21 listopada 2022 r. i trwa do dnia 23 grudnia 2022 r. lub do wyczerpania zapasów. W promocji biorą udział zamówienia (zakup lub „doflotowanie”) dokonane w powyższym przedziale czasowym z zaplanowaną datą dostawy nie później niż do 31 grudnia 2022 r. Każdy z klientów może brać udział w promocji kilkukrotnie do momentu jej zakończenia lub do wyczerpania zapasów gadżetów. Regulamin promocji dostępny jest na stronie www.hilti.pl.

2022-12-02
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket