SIEMENS

Wyjątkowa loteria My Siemens

Wyjątkowa loteria

W loterii My Siemens do wygrania są atrakcyjne nagrody, a im więcej urządzeń zarejestrujmy, tym większa jest szansa na wygraną. Akcja trwa od 1 stycznia do 31 grudnia 2023 r.

Należy zarejestrować zakupione urządzenie gospodarstwa domowego marki Siemens w programie My Siemens, podając następujące dane urządzenia, znajdujące się na tabliczce znamionowej, zamieszczonej na każdym urządzeniu: e-numer, numer FD i datę zakupu urządzenia. Loteria przewiduje cztery losowania. W każdym losowaniu wyłonionych zostanie 4 zwycięzców wyjątkowych nagród – jednego iPhone’a 14 128 GB oraz voucherów do wykorzystania w serwisie SlowHop.com o wartości 1000 zł.

Każde zarejestrowane urządzenie bierze udział tylko w jednym losowaniu. Każdy uczestnik loterii może wygrać jedną nagrodę w jednym losowaniu. Laureaci nagród zostaną poinformowani o wygranej za pomocą wiadomości wysłanej pocztą elektroniczną. Dodatkowo informacja o laureatach w postaci imienia, pierwszej litery nazwiska oraz miasta zostanie opublikowana po wyłonieniu laureata. Terminy losowań to 29 kwietnia, 20 lipca, 19 października 2023 r. oraz 18 stycznia 2024 r. W każdym losowaniu zostanie wylosowanych 12 uczestników, a same losowania zostaną przeprowadzone wg. określonej metodologii. Każdemu zgłoszeniu biorącemu udział w danym losowaniu zostanie przypisany numer porządkowy. Numery porządkowe będą przydzielane zgodnie z kolejnością wpływania zgłoszeń, tj. zgłoszenie, które wpłynęło w danym okresie jako pierwsze otrzyma numer 1.

W zależności od całkowitej liczby zgłoszeń podlegających danemu losowaniu, przygotowana zostanie odpowiednia liczba nieprzezroczystych pojemników, z których każdy zawierać będzie losy z cyframi od 0 do 9.

Komisja loterii będzie kolejno losować cyfry odpowiadającą jednostkom, dziesiątkom, setkom (oraz kolejnym, w zależności od całkowitej liczby zgłoszeń) tak, aby efektem losowania było powstanie liczby w zakresie od 1 do całkowitej liczby losowanych zgłoszeń.

Nagroda główna zostanie przekazana przesyłką pocztową lub kurierską, a nagrody drugiego stopnia pocztą elektroniczną.

Szczegóły oraz regulamin akcji dostępne są na stronie www.siemens-home.bsh-group.com/pl w sekcji „Kampanie”.

2023-02-05
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket