BOSCH

Premia do 736 zł za zakup suszarki do ubrań

Premia do 736 zł

Marka Bosch, zachęcając klientów do energooszczędnego suszenia ubrań #Like- ABosch, oferuje do 736 zł premii za zakup suszarki. Objętych promocją jest aż 70 modeli suszarek różniących się gabarytami, pojemnością, liczbą programów automatycznych, a także najnowszymi funkcjami wspierającymi efektywne suszenie przy dbałości o tkaniny i z uwzględnieniem energooszczędności.

Bosch zaprasza do udziału w promocji, w której w zamian za zakup suszarki do ubrań marki Bosch oferuje do 736 zł premii w formie rabatu posprzedażowego.. Warunkami udziału są zakup urządzenia, które jest objęte promocją, oraz pozostawienie opinii na temat urządzeń marki Bosch, z których korzystamy. Podzielić opinią możemy się na stronach sklepów, w których nabyliśmy urządzenia, lub na stronie porównywarki cenowej. W kolejnym kroku należy zarejestrować promocyjne urządzenie na specjalnej stronie https://promocjebsh.pl/odbierzpremiebosch. Ostatnim krokiem jest prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego i przesłanie go do weryfikacji. Co istotne, w celu dokonania zgłoszenia należy dołączyć do formularza wyraźne zdjęcie lub skan dowodu zakupu nowej suszarki, wyraźne zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia oraz zdjęcie lub zrzut z ekranu potwierdzające pozostawienie opinii. Na zrzucie ekranu/zdjęciu musi być widoczna treść opinii. Akcja obejmuje sprzedaż premiową wybranych modeli suszarek do ubrań marki Bosch, tj. urządzeń wymienionych w załączniku do regulaminu. Wysokość premii w postaci rabatu posprzedażowego zależy od modelu zakupionego w czasie trwania akcji urządzenia i wynosi odpowiednio:

  • 225 zł brutto – za zakup suszarki o pojemności 8 kg i klasie energetycznej A++. Premia stanowi szacunkową wartość zużycia energii przez zakupione urządzenie przez okres nawet do 9 miesięcy.
  • 329 zł brutto – za zakup urządzenia o pojemności 9 kg i klasie energetycznej A++. Premia stanowi szacunkową wartość zużycia energii przez zakupione urządzenie przez okres nawet do 1 roku.
  • 450 zł brutto – za zakup urządzenia o pojemności 8 kg i klasie energetycznej A+++. Premia stanowi szacunkową wartość zużycia energii przez zakupione urządzenie przez okres nawet do 2 lat.
  • 736 zł brutto – za zakup urządzenia o pojemności 9 kg i klasie energetycznej A+++. Premia stanowi szacunkową wartość zużycia energii przez zakupione urządzenie przez okres nawet do 3 lat.

Promocja trwa od 07.02.2023 r. do 06.04.2023 r. lub do wyczerpania puli premii.

2023-03-04
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket