LAHTI PRO , PROFIX

Po raz kolejny z prestiżowymi wyróżnieniami

Po raz kolejny

Należąca do firmy Profix marka Lahti Pro ponownie stanęła na podium podczas plebiscytu „Budowlana Marka Roku”. Firma znalazła się również w gronie „Best Managed Companies” w wyniku badania przeprowadzonego przez Deloitte.

W bieżącej edycji branżowego badania i oceny marek ASM marka Lahti Pro zdobyła srebro. Wynik ten potwierdza miarodajność badania ASM, w którym liczą się realne wskazania użytkowników z danej branży – a te mogą się zmieniać w zależności od rynkowych uwarunkowań. Ten rezultat wskazuje na stabilne preferencje profesjonalistów budowlanych pod względem odzieży roboczej i ochronnej – liczą się jakość, design i ich relacja ceny. Lahti Pro to marka, która w ostatnich 4 edycjach zestawienia BMR jako jedyna zdobyła dwukrotnie srebro i złoto. Z takim kapitałem zaufania Lahti Pro śmiało może konkurować z europejskimi liderami rynku odzieży roboczej ochronnej oraz z rodzimymi producentami i dystrybutorami.

Potwierdzenie pozycji w biznesie to trudna sztuka – Profix zdołał jej dokonać, otrzymując recertyfikację zdobytego w 2022 r. tytułu „Best Managed Company” z rąk przedstawicieli globalnej firmy audytorskiej Deloitte. Coroczna recertyfikacja ma na celu zapewnienie wysokiego poziomu firm, które znajdują się w gronie laureatów, stąd stała obecność Profixu w tym zestawieniu stanowi duże wyróżnienie.

Po raz kolejny
2023-07-28
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket