HISENSE

Lodówka RQ760N4IFE

Lodówka

Marka Hisense oferuje nowoczesne, energooszczędne i odznaczające się cichą pracą urządzenie chłodnicze typu multi door. Do rodziny wielkogabarytowych urządzeń chłodniczych z linii PureFlatSmart dołącza nowy model – RQ760N4IFE. Sprzęt oprócz przechowywania żywności i możliwości wysyłania lub odbierania wiadomości ze smartfona, oferuje również wiele innych innowacji, takich jak udostępnianie ekranu, imponujące przepisy, tablica ogłoszeń i album ze zdjęciami.

Chłodziarkozamrażarka RQ760N4IFE marki Hisense to przede wszystkim funkcjonalne urządzenie, które jest niezawodnym pomocnikiem kuchennym. Ta chłodziarka, z innowacyjnym projektem drzwi, oferuje trzy różne strefy temperatury: lodówkę, zamrażarkę oraz strefę konwersji, skonstruowane tak, żeby przechowywane w nich produkty spożywcze pozostały jak najdłużej świeże i pełnowartościowe. Model RQ760N4IFE będzie dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje dużo miejsca na przechowywanie żywności, a zwłaszcza świeżych produktów, takich jak owoce, warzywa czy nabiał. Chłodziarkozamrażarka wyposażona została w specjalną strefę Fresh Crisper, która zapewnia wystarczająco dużo miejsca do przechowywania owoców i warzyw, a panująca w niej idealna temperatura pozwala zachować ich świeżość i aromat. Przejrzysta konstrukcja umożliwia komfortowe korzystanie z wybranych składników. Funkcjonalność przestrzenną dopełniają możliwości techniczne ukryte we wnętrzu sprzętu. Jedną z nich jest system Total NoFrost, który eliminuje potrzebę rozmrażania zarówno komory chłodzenia, jak i zamrażania, a dodatkowo zapewnia równomierny obieg suchego zimnego powietrza, który zapobiega tworzeniu się lodu w całym wnętrzu chłodziarkozamrażarki.

Innowacyjnym rozwiązaniem zastosowanym w tym urządzeniu jest także duży ekran dotykowy Smart Screen. Ekran ma przekątną 21 cali i specjalny przycisk, który umożliwia jego aktywację i dezaktywację. Za pomocą ekranu dotykowego można dostosować ustawienia, na przykład ustawić temperaturę komór lub przełączać się między różnymi trybami: eko, szybkie chłodzenie, zamrażanie. Co więcej, za pomocą ekranu użytkownik może także sprawdzić stan filtra dystrybutora wody, żeby go w razie potrzeby wymienić w odpowiednim czasie. Wygląd ekranu można w dowolny sposób dostosować do potrzeb i preferencji użytkowników. Może on wyświetlać datę i godzinę, wiadomości do podzielenia się z innymi domownikami, a także galerię zdjęć. Dodatkowo łączność Miracast umożliwia udostępnienie na ekranie lodówki treści z innego urządzenia mobilnego, dzięki czemu możliwe jest np. wyświetlenie filmu odtwarzanego początkowo na smartfonie czy tablecie.

Całkowita pojemność użytkowa chłodziarkozamrażarki RQ760N4IFE marki Hisense wynosi od 647 l.

Lodówka
2023-08-04
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket