AMICA

Promocja „Zestawy chodzą parami”

Promocja

Grupa Amica przygotowała akcję promocyjną „Zestawy chodzą parami”. Klienci, którzy między 17 lipca a 31 października br. zdecydują się na zakup jednego z zestawów promocyjnych urządzeń do zabudowy, mają szansę odebrać nagrodę w postaci ekspresu lub odkurzacza marki.

Promocja obejmuje dwa zestawy sprzętów. Pierwszy z nich składa się z piekarnika do zabudowy (z linii X- -type lub Q-type), dowolnej płyty grzewczej (minimum czteropolowa) i dowolnej zmywarki do zabudowy. W zamian, oferowane są nagrody w postaci odkurzaczy VM 7004 Suracon PET Plus.

W skład drugiego zestawu wchodzą natomiast: piekarnik do zabudowy (z linii X-type lub Q-type), dowolna płyta grzewcza (minimum czteropolowa), dowolna zmywarka do zabudowy, dowolny okap lub dowolna kuchenka mikrofalowa do zabudowy. Na klientów, którzy zdecydują się na zakup tego zestawu, czekają ekspresy do kawy CT 5012. Aby wziąć udział w akcji promocyjnej, należy zakupić jeden z zestawów promocyjnych, a następnie wypełnić zgłoszenie rejestracyjne na stronie https://moja.amica.pl/. Nagrody w postaci odkurzaczy i ekspresów do kawy, będą na bieżąco wysyłane na wskazany w zgłoszeniu adres do wyczerpania liczby nagród lub do zakończenia promocji.

- Akcja „Zestawy chodzą parami” z pewnością przypadnie do gustu wszystkim klientom, którzy chcieliby zyskać więcej, płacąc mniej. Z okazji promocji, kupując sprzęty do zabudowy marki Amica, klienci mogą otrzymać dodatkowe urządzenie do wyposażenia kuchni. Jest to doskonała okazja szczególnie dla tych, którzy urządzają swoje pierwsze mieszkanie albo właśnie odświeżają jego wygląd – mówi Katarzyna Krzysiak, Sales Support Junior Manager z Działu Sprzedaży Krajowej Amica.

Wszelkie pytania dotyczące promocji, konsumenci mogą kierować na adres e-mail: kontakt@moja. amica.pl. Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji „Zestawy chodzą parami” są dostępne na stronie https://moja.amica.pl/zestawychodzaparami.

2023-09-08
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket