4 DESIGN DAYS

8. edycja wydarzenia

8. edycja

Wielkie wydarzenie świata architektury, designu i nieruchomości – „4 design Days”, których organizatorem jest grupa PTWP, po raz 8. zaprasza na unikalne spotkanie w gronie architektów i projektantów. Impreza planowana jest od 25 do 28 stycznia 2024 r. w przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Grupa PTWP SA, organizator „4 Design Days” 2024 oraz wydawca m.in. portali PropertyDesign.pl i Dobrzemieszkaj. pl, po raz kolejny zaprasza na spotkanie w gronie architektów i projektantów z Polski i zagranicy, inwestorów, deweloperów, producentów, władz samorządowych oraz ekspertów. To jedno z największych wydarzeń świata architektury, designu i nieruchomości organizowanych z takim rozmachem w Polsce. „4 Design Days” wraca ze świeżymi i niezwykle ważnymi tematami, nowymi wydarzeniami i oryginalnymi atrakcjami, aby dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

Podczas czterodniowego wydarzenia nie zabraknie rozmów o architekturze, designie, nieruchomościach, rozwoju miast i zrównoważonym projektowaniu. Uczestnicy będą mieli również możliwość skorzystania z wystawy przedmiotów i usług z segmentu wyposażenia wnętrz, designu oraz budownictwa. Merytoryczna część wydarzenia będzie obejmowała dwa panele: design oraz architekturę. Panel poświęcony designowi obejmie między inny debatę nad produktami, podczas której zarówno polscy, jak i zagraniczni paneliści podejmą się próby odpowiedzi na pytanie, w czym tkwi geniusz dobrego designu, czym jest design inkluzyjny i czy może być odpowiedzią na potrzebę ponadczasowości w projektowaniu, a także omówią nowe surowce w produkcji wyposażenia wnętrz. Z kolei rozmowy o architekturze skupią się między innymi na roli budynków w przestrzeni miejskiej i ich znaczeniu w walce o zrównoważony rozwój miast. Więcej na temat wydarzenia: www.4dd.pl/2024/pl.

2023-09-09
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket