AMICA

Zmywarka do zabudowy DIM68B9EBODZiT XXL

Zmywarka do zabudowy

W ofercie zmywarek do zabudowy marki Amica pojawił się nowy model o pojemności aż 16 kompletów naczyń. Jest nim DIM68B9EBODZiT XXL, czyli pełnogabarytowe, energooszczędne i funkcjonalne urządzenie wyposażone w praktyczną funkcję Open-Dry oraz 9 programów, w tym autoczyszczenie i Higiena+.

Nowe technologie pozwalają projektować urządzenia, które lepiej sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Pojemna zmywarka XXL ma większą komorę, dzięki której wewnątrz zmieścisz aż 16 kompletów naczyń, także tych o dużych gabarytach, takich jak talerze o średnicy 33 cm. W większej wewnętrznej przestrzeni użytkownik uniknie przeładowania zmywarki, a naczynia zawsze będą czyste. Zredukowana zostanie liczba cykli mycia, co w rezultacie pozwoli oszczędzać energię. Kolejnym udogodnieniem w tym modelu jest praktyczna funkcja OpenDry. Dzięki niej po zakończonym cyklu zmywania drzwi zmywarki otworzą się automatycznie. Nie musimy więc dodatkowo wycierać niedosuszonych naczyń, bo te doschną bez naszej pomocy, właśnie dzięki lekko uchylonym drzwiom. Skuteczne suszenie zapewnia ponadto program Extra suszenie. Dzięki niemu woda z naczyń, rozgrzanych wysoką temperaturą ostatniego płukania, odparowuje. Wnętrze zmywarki i znajdujące się w niej powietrze są ciepłe, a naczynia suche.

Model DIM68B9EBODZiT XXL został wyposażony w system Up&Down, który pozwala na łatwe aranżowanie przestrzeni w zmywarce. Funkcja ta umożliwia przesuwanie górnego kosza w górę i w dół, co pozwala uzyskać dodatkowe miejsce na duże garnki lub wysokie szklanki czy kieliszki. Co ważne, kosz można regulować nawet przy pełnym załadunku. Zwiększona elastyczność załadunku to jednocześnie większa pojemność zmywarki, bezpieczniejsze mycie delikatnych naczyń i dokładniejsze czyszczenie sztućców oraz większych łyżek. Zmywarka została wyposażona w specjalnie dobrany program do czyszczenia i pielęgnacji urządzenia, dzięki któremu zaoszczędzimy nie tylko energię, ale i czas. Wysoka temperatura i odpowiednie obroty zapewniają skuteczne domycie wszystkich zakamarków komory. Zmywarka jest czysta i odświeżona, a właściwie dobrane parametry czyszczenia zwiększają też jej trwałość. Wśród dostępnych funkcji i rozwiązań technicznych nie zabrakło zmywania strefowego, możliwości zmywania połowy załadunku czy opóźnienia startu.

W zmywarce zastosowano nowoczesny bezszczotkowy silnik Silent Drive 3.0. Dzięki płynnej regulacji obrotów dynamicznie dopasowuje on ciśnienie wody do programu i rodzaju naczyń. Rezultatem jest wyjątkowo ciche oraz skuteczne zmywanie nawet w krótkich programach. Technika bezszczotkowa to także oszczędność energii oraz znacznie przedłużona trwałość zmywarki.

2023-09-11
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket