DEGEN HOUSE

Blockchain i AI bez tajemnic

Blockchain

Degen Meetups to seria wydarzeń skoncentrowanych na edukacji twórców z regionu Europy Środkowo-Wschodniej na temat rozwiązań blockchain i AI.

Wydarzenia te są organizowane przez Degen House – szybko rosnącą społeczność twórców, programistów i przedsiębiorców szczególnie doświadczonych w dziedzinach takich jak blockchain, hacking, AI, ML i ogólnie ICT. Razem tworzą oni kulturę Degen, wykorzystując młodą rewolucję technologiczno-kulturową. Ważnym elementem działalności Degen House jest nie tylko budowanie silnej społeczności, ale również pomoc w kreowaniu projektów opartych o nowoczesne rozwiązania. Degen House jest miejscem, gdzie kultura spotyka technologię, a idee zamieniają się w rzeczywistość.

Jedno z wydarzeń z cyklu Degen Meetup odbyło się 26 lipca, pod hasłem „Unleashing Blockchain & Machine Learning”, w znakomitej lokalizacji, bo w rotundzie Banku PKO w Warszawie. Goście mieli okazję wysłuchać prelekcji twórców inicjatywy oraz ekspertów, a także wziąć udział w networkingu, aby wymienić spostrzeżenia na temat kierunku rozwoju technologii blockchain oraz AI. W gronie prelegentów znaleźli się: Mike Gault (CEO Guardtime, Core Contributor Alphabill), Asaf Naim (co-founder i CEO Kirobo), Agnieszka Niezgoda (Microsoft) i Szymon Paluch (Golem Network).

Partnerami wydarzenia byli Bank PKO, Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii, Swiss- -Polish Blockchain Association, Mojafirma.org, Just Join IT, Gov Tech.

Blockchain-i-AI-bez-tajemnic-2
2023-09-13
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket