SAMSUNG

Brand store w Westfield Arkadia

Brand store

Działający od 2013 r. pierwszy w Polsce brand store firmy Samsung Electronics Polska jest ponownie dostępny dla klientów, którzy mają możliwość jeszcze lepszego poznania produktów Samsunga.

W kwietniu 2013 r. Samsung otworzył swój pierwszy sklep w Polsce – w warszawskim centrum Westfield Arkadia. Był to jednocześnie pierwszy tego typu sklep w Europie Środkowej a także zarazem czwarty – po Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech – salon w Europie. Po 10 latach funkcjonowania firma zdecydowała się dokonać zmian, aby klienci mieli jak najlepsze doświadczenia z produktami Samsunga.

W nowo zaprojektowanym Samsung Brand Store klienci mają możliwość przetestowania i zakupienia najnowszych smartfonów, tabletów, słuchawek, akcesoriów, kart pamięci czy soundbarów oraz telewizorów, a także zapoznać się z wachlarzem udogodnień, które niosą ze sobą „inteligentne” urządzenia połączone ze sobą w aplikacji Smart Things. W Samsung Brand Store profesjonalni konsultanci pomogą wybrać sprzęt i zapewnią informacje niezbędne do zakupu. Doradcy zapewnią także wsparcie w postaci możliwości skonfigurowania urządzenia, przeniesienia danych, zabezpieczenia sprzętu szybką lub folią oraz obsługę serwisową na miejscu.

Operatorem warszawskiego Samsung Brand Store w Westfield Arkadia jest firma Matrix Media.

Brand-store-w-Westfield-Arkadia-w-nowej-odslonie-2
2023-09-14
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket