SIEMENS

Pralka WG56B2AXPL

Pralka

Do rodziny sprzętów z segmentu pralniczego marki Siemens dołącza nowy model pralki normalnogabarytowej o pojemności aż 10 kg i oferującej rekordowo wysoki wskaźnik 1600 obr./min. Pralka oferuje praktyczny system i-Dos, a także specjalny program do prania ubrań typu outdoor.

Nowe urządzenie z serii iQ700 to zaawansowane technicznie urządzenie z nowoczesnym systemem dozowania i-DOS, który automatycznie i precyzyjnie dostosowuje ilość detergentu do wybranego programu prania. Standardowa, komfortowa do zestawienia z suszarką do ubrań konstrukcja wyposażona jest ponadto w wiele udogodnień i oferuje szereg programów automatycznych, a także funkcji optymalizujących proces prania oraz dostosowujących parametry cyklu do faktycznych potrzeb.

Model WG56B2AXPL marki Siemens to zaawansowane technicznie urządzenie pralnicze z systemem dozowania i-DOS. To automatyczny system, dzięki któremu wystarczy raz napełnić zbiorniki na detergent i środek zmiękczający, a czujniki i-DOS odmierzą dokładnie odpowiednią dawkę do każdego prania. Oszczędza to detergent i zapobiega dodatkowemu płukaniu. Energooszczędna pralka WG56B2AXPL marki Siemens wyróżnia się ponadto dużym, bo aż 10-kilogramowym, załadunkiem. System i-DOS wykorzystuje sensory, które badają m.in. to, jaka jest wielkość załadunku, jaki rodzaj tkanin znajduje się w bębnie i jaki jest ich poziom zabrudzenia. Uwzględniają przy tym twardość wody oraz stężenie środka piorącego. Dzięki temu pralka „wie”, jaka ilość detergentu jest potrzebna do danego cyklu prania, i dobiera ją automatycznie – z dokładnością do 1 ml. Pralka oferuje praktyczny i unikalny program o nazwie stainRemoval, którego zadaniem jest usuwanie plam. Usuwa trzy rodzaje uporczywych plam bez dodatkowych odplamiaczy czy wstępnego przygotowania tkanin. To dzięki dostosowaniu temperatury wody, prędkości obrotów bębna i czasu namaczania. Do najpopularniejszych plam, jakie należy wymienić, są plamy z trawy, pomidorów, czerwonego wina, a także kosmetyków.

Nowością wśród programów automatycznych, jakie oferuje nowa pralka Siemensa, jest specjalny program do prania odzieży outdoorowej. Tekstylia outdoorowe wymagają szczególnie delikatnego traktowania, zwłaszcza podczas suszenia. Klejone szwy, powłoki membranowe i tkaniny wodoodporne są szczególnie wrażliwe na ciepło. Program Outdoor zapewnia im stabilną, niską temperaturę i stałą kontrolę wilgotności, dzięki czemu są prane w najbezpieczniejszy sposób.

Nową pralkę marki Siemens wyróżnia też energooszczędność. Model WG56B2AXPL został wyposażony w specjalny wskaźnik informujący o poziomie zużycia wody i energii elektrycznej dla każdego programu.

Obok praktycznych funkcji warto też zwrócić uwagę na wygląd urządzenia. Obudowa barwiona jest na srebrny inox, co dodaje urządzeniu nowoczesności i elegancji. Całości projektu dopełnia efektowny panel sterowania z dużym wyświetlaczem i ergonomicznym, podświetlanym pokrętłem.

2023-09-13
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket