CONCEPT

Niania elektroniczna z kamerą KD4010 Kido

Niania elektroniczna z kamerą

Nowość w ofercie marki Concept – elektroniczna niania z kamerą KD4010 Kido pozwala na ciągłe monitorowanie dziecka, gdy nie ma nas przy nim. Zapewnia dobrej jakości transmisję audio i wideo, dzięki czemu będziemy w stałym kontakcie z dzieckiem.

Urządzenie korzysta z bezpiecznego systemu połączeń, dzięki czemu mamy pewność pełnej prywatności bez możliwości podsłuchu przez osoby trzecie. Nianię KD4010 Kido można sparować z telefonem komórkowym lub tabletem, który następnie możemy wykorzystać jako klasyczną jednostkę rodzicielską. Aplikacja mobilna powiadomi nas za każdym razem, gdy kamera wykryje ruch lub dźwięk dziecka. Nie musimy więc patrzeć na ekran telefonu ani mieć zawsze włączonej aplikacji. Monitorując nianię za pomocą telefonu lub tabletu, zyskujemy nieograniczony zasięg. Dodatkowo do jednej kamery może podłączyć się nawet 5 użytkowników, co daje więcej możliwości i większy komfort dla całej rodziny. Elektroniczna niania KD4010 Kido zapewnia możliwość dwukierunkowej komunikacji. Jeśli więc usłyszymy płacz dziecka przez aplikację mobilną, możemy z nim porozmawiać i uspokoić je głosem nawet na odległość.

Elektroniczna niania ma w pełni obrotową kamerę o rozdzielczości 3 Mpx. Oferuje szeroki kąt widzenia oraz możliwość cyfrowego zoomu obrazu. Dzięki noktowizorowi o zasięgu 10 m mamy pewność wyraźnego obrazu w dzień i w nocy, dzięki czemu nie musimy się martwić o utratę kontroli wzrokowej nad dzieckiem w ciemności. Ogromną zaletą niani KD4010 Kido jest jej niezależność od gniazdka elektrycznego dzięki ładowaniu przez USB. Możemy więc podłączyć ją do powerbanku i korzystać z niej w pełni w dowolnym miejscu. Dzięki zintegrowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu jednostka rodzica może być używana bez kabli, co zapewnia wygodną obsługę i swobodę ruchów. Niania ma przydatny tryb usypiania z wyborem dziecięcych kołysanek. Możemy używać tych kojących melodii przed snem lub odtwarzać je zdalnie swojemu dziecku, jeśli obudzi się w nocy. Dla jeszcze większego poczucia bezpieczeństwa niania umożliwia ustawienie kojącej lampki nocnej, dzięki czemu dziecko nie boi się ciemności. Możemy wybierać z szerokiej gamy kolorystycznej i ustalić jeden ulubiony lub ustawić płynną zmianę poszczególnych odcieni. Jednostka rodzica wyposażona jest w litowo-jonowy akumulator, zapewniający zasilanie do 10 dni przy uruchamianiu 30 razy dziennie. Aktywacja oznacza moment, w którym kamera wykryje dźwięk lub ruch i aktywuje nianię. Jeśli monitor nie jest włączony, pozostaje w energooszczędnym trybie uśpienia. Elektroniczna niania KD4010 Kido wyposażona jest w czujniki monitorujące aktualną temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu. Abyśmy nie musieli stale monitorować tych wartości, możemy ustawić żądany zakres. Jeśli temperatura lub wilgotność odbiegają od normy, niania natychmiast o tym poinformuje.

Niania-elektroniczna-z-kamera-KD4010-Kido-2
2023-09-17
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket