TCHIBO

Ekspres automatyczny Esperto2 Caffè

Ekspres automatyczny

35 lat doświadczeń ekspertów Tchibo w zakresie produkcji automatycznych ekspresów do kawy zaowocowało modelem Esperto2 Caffè, który za naciśnięciem przycisku przygotuje espresso czy caffè crema ze świeżo zmielonych ziaren.

Kompaktowe rozmiary sprawiają, że nawet w najmniejszej kuchni znajdzie się przestrzeń na to, by cieszyć się znakomitą kawą. Urządzenie ma jedynie 18 cm szerokości, jednak praktycznie zaplanowany dostęp do zbiornika na wodę czy tacki ociekowej sprawiają, że codzienne czyszczenie sprzętu jest łatwe, nawet w ciasnych przestrzeniach. Utrudnieniem nie będą nawet wiszące szafki kuchenne. Wyjątkowo duży zbiornik na ziarna ma pojemność aż 300 g, a wygodne okienko umożliwia kontrolę stanu napełnienia. Dodatkowym atutem jest uszczelka chroniąca aromat. Praktyczne rozwiązanie stanowi funkcja Double Cup. Dzięki niej z łatwością przygotujemy dwie porcje kawy jednocześnie. Wylot kawy został wyposażony w regulację wysokości. Dodatkowym, stylowym atutem jest podświetlenie filiżanki. Dzięki niemu ekspres prezentuje się jeszcze bardziej atrakcyjnie. Zbiornik na wodę ma pojemność 1,4 l, a objętość kawy może być regulowana w zakresie od 25 do 250 ml. Dla oszczędności energii urządzenie wyposażono w funkcję automatycznego wyłączenia po określonym czasie bezczynności – 10, 20, 30 albo 120 minut.

Urządzenie jest specjalnie dostosowane do kawy Tchibo – eksperci firmy ustalili idealne proporcje między stopniem zmielenia, ilością wody, temperaturą i ciśnieniem. Dla amatorów mocniejszego naparu, idealnie sprawdzi się opcja regulacji intensywności kawy dzięki funkcji Intense+. Dobrej jakości młynek stożkowy ze stali nierdzewnej z płynną regulacją grubości mielenia oraz łatwe czyszczenie dzięki wyjmowanemu modułowi zaparzającemu i automatycznemu programowi odkamieniania sprawiają, że ten automatyczny ekspres jest łatwy w utrzymaniu i trwały. Urządzenie należy okamieniać po pojawieniu się odpowiedniego komunikatu. Proces usuwania kamienia trwa około 15 minut i jest szczegółowo opisany w instrukcji obsługi dołączonej do urządzenia. Zbiornik na wodę można łatwo wyjąć i spłukać pod bieżącą wodą z dodatkiem płynu do mycia naczyń. Pojemnik na fusy można również wygodnie wyjąć i wraz z nim opróżnić tackę na wodę resztkową. Moduł zaparzania jest łatwy do usunięcia i może być myty pod bieżącą ciepłą wodą. Za pomocą dołączonej szczotki czyszczącej można łatwo usunąć resztki kawy z komory modułu do zaparzania.

Ekspres Tchibo Esperto2 Caffè jest dostępny w dwóch wyjątkowych wariantach kolorystycznych – titanium silver i granite black. Dzięki temu bez trudu wybierzemy wariant odpowiedni do danej kuchni.

Ekspres-automatyczny-Esperto2-Caffe-2
2023-09-19
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket