CONCEPT

Zmywarka do zabudowy MNV8060ds

Zmywarka do zabudowy

Bogatą i różnorodną ofertę dużego AGD marki Concept powiększyła nowa zmywarka z linii wzorniczej Titania. Linia tych produktów wykorzystuje elementy z ciemnej stali nierdzewnej, dzięki którym w kuchni może zapanować prawdziwa elegancja. Znajdziemy w niej m.in. piekarniki i kuchenkę mikrofalową do zabudowy oraz okapy, wielkogabarytową chłodziarkozamrażarkę french door z praktycznymi szufladami zamiast tradycyjnego zamrażalnika, a teraz również zmywarkę.

Marka Concept oferuje użytkownikom nowy model zmywarki do zabudowy o szerokości 60 cm i pojemności wynoszącej aż 14 kompletów naczyń. Wnętrze komory zmywania wyposażone jest nie tylko w dodatkową, trzecią szufladę na sztućce, ale również dzięki możliwości jej składania zapewnia dodatkową przestrzeń na niestandardowej wielkości naczynia. W razie potrzeby szufladę możemy zsunąć jednym ruchem ręki i w ten sposób zyskamy dodatkową przestrzeń, np. na wysokie garnki, brytfanny czy duże talerze. Oprócz tego zmywarka MNV8060DS wyposażona jest w górny i dolny kosz z możliwością regulacji. Do wyboru mamy 8 programów automatycznych, w tym program Eco i specjalny do delikatnego szkła. W trosce o bezpieczeństwo mieszkania i domowników zmywarka jest wyposażona w systemy ochrony przed przepełnieniem i wypływem wody: AquaStop i Double Safety – jest to podwójna ochrona przed wyciekiem wody. System składa się z węża o podwójnych ściankach i czujnika AquaStop, który sprawdza, czy woda wycieka. W razie zaistnienia takiej sytuacji czujnik zatrzymuje pracę zmywarki i zamyka zawór zasilający. Warto również wspomnieć o tym, że zmywarka MNV8060DS wyposażona jest w nowoczesne ramię natryskowe, które obraca się nie tylko w poziomie, ale także wokół własnej osi. To specjalne ramię zwiększa wydajność zmywania nawet o 27 proc. w trudno dostępnych miejscach. Dzięki temu czas zmywania skraca się, a dodatkowo, dzięki specjalnej osłonie wokół obracającego się poziomo ramienia zmywarki, urządzenie osiąga niższy poziom hałasu.

Wśród ważnych funkcji, które mają wpływ na komfort użytkowania, warto wymienić zewnętrzny panel sterowania oraz praktyczne oświetlenie wnętrza komory zmywania. Nie mniej istotny jest program suszenia. Turbosuszenie w nowej zmywarce marki Concept jest możliwe dzięki dwóm wentylatorom, z których jeden nadmuchuje przestrzeń zmywarki, a drugi zasysa wilgotne, ciepłe powietrze. Skroplona woda spływa na dno zmywarki, a następnie odprowadzana jest przez wąż odpływowy. Rezultatem są doskonale wysuszone naczynia.

Zmywarka-do-zabudowy-MNV8060ds-2
2023-10-03
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket