BOSCH

Zmywarka podblatowa SMP6ZCC80S

Zmywarka podblatowa

Bosch wprowadza na rynek nowe modele zmywarek, wyposażone w innowacyjny Program Inteligentny. Jednym z takich urządzeń jest model SMP6ZCC80S. Urządzenie smart wyposażone jest w Home Connect. Nowa, zdalna diagnostyka, asystent programów i wygodna konfiguracja ustawień podstawowych powstały, żeby spełnić potrzeby użytkowników. Spersonalizowany program udostępnia nowe możliwości i dodatkowe funkcje.

Program Inteligentny powstał z myślą o jak najlepszym, świadomym wykorzystaniu zaawansowanej techniki w nowych zmywarkach marki Bosch. Udostępniając ocenę działania programu przez aplikację Home Connect, zmywarki analizują opinie o myciu, suszeniu oraz czasie trwania cyklu i na tej bazie coraz lepiej dopasowują parametry programu do wymagań użytkowników. Dzięki temu zmywanie jest oszczędne i wydajne. Zmywarka Bosch SMP6ZCC80S pomieści w jednym cyklu zmywania do 14 kompletów naczyń. Odpowiedni załadunek ułatwiają kosze Max Flex, m.in. dzięki stabilnemu dolnemu koszowi oraz ruchomym elementom na duże naczynia. Dodatkowo nowo zaprojektowane półki na szkło, antypoślizgowe wykończenie i półki na filiżanki zapobiegają przesunięciom. Dla małych akcesoriów kuchennych przewidziano górny, trzeci poziom załadunku ze stosunkowo dużą przestrzenią oraz szufladę na sztućce Vario 3. Dostępny w zmywarce asystent dozowania służy do optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, gwarantując perfekcyjny efekt zmywania każdego załadunku. Zdalne sterowanie, powiadomienia i wybór najlepszych programów i funkcji dostępne są dzięki kompatybilności z Home Connect. Wystarczy połączyć zmywarkę w ramach lokalnej sieci internetowej z bezpłatną aplikacją dostępną na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Dzięki opcji Favourite możemy zapisać ulubione kombinacje programów i funkcji dodatkowych. Zaprogramowane ustawienie można włączyć bezpośrednio na panelu sterującym zmywarki.

Zastosowany w modelu SMP6ZCC80S silnik bezszczotkowy EcoSilence Drive z optymalnie wyciszonymi odgłosami tarcia zapewnia odpowiednią jakość zmywania przy zachowaniu małej emisji hałasu. Poziom hałasu podczas pracy urządzenia nie powinien przekroczyć 44 dB. Oprócz tego, z uwagi na brak szczotek, które najczęściej ulegają zużyciu w silnikach klasycznych, inwerterowy podzespół jest o wiele bardziej trwały i wydajny.

Nowe urządzenie marki Bosch zachwyca nie tylko najnowszymi technologiami, ale również designem. Dzięki zintegrowanej, płaskiej konstrukcji, zmywarkę Comfort Control można zainstalować pod blatem kuchennym tak, aby pasowała do sąsiadujących szafek. To dowód na to, że u Boscha forma może być naprawdę funkcjonalna.

Zmywarka-podblatowa-SMP6ZCC80S-2
2023-10-04
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket