SIEMENS

Chłodziarkozamrażarka KG49N7ICT

Chłodziarkozamrażarka

Najnowszy model chłodziarkozamrażarki wolnostojącej marki Siemens wyróżniają duża pojemność do przechowywania produktów, innowacyjny system, który utrzymuje stałą temperaturę w każdym zakamarku komory chłodzenia, a także system hyperFresh, który dłużej utrzymuje świeżość żywności. Do tego urządzenie oferuje możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi oraz specjalne strefy lokowania produktów spożywczych.

Chłodziarkozamrażarka z dolnym zamrażalnikiem KG49N7ICT marki Siemens wyposażona jest w nowoczesny system multiAirflow, który dba o odpowiednią temperaturę wewnątrz komory chłodzenia. Nierównomierne chłodzenie w lodówce może znacząco wpłynąć na smak i trwałość produktów. Również wilgotność i temperatura są równomiernie rozłożone w całym obszarze chłodzenia, co pomaga dłużej zachować smak i świeżość produktów, które są przechowywane we wnętrzu urządzenia. Komfortowe przechowywanie produktów zapewniają wewnętrzne półki oraz pojemniki, a także balkoniki na drzwiach. Przechowywanie warzyw i owoców jeszcze nigdy nie było tak proste jak w chłodziarkozamrażarce KG49N7ICT. Podobnie jak w innych modelach tego producenta lodówka wyposażona jest w pojemnik hyperFresh, który oferuje mnóstwo przestrzeni do przechowywania świeżej żywności, takiej jak owoce i warzywa. Wnętrze komory chłodzenia jest bardzo dobrze widoczne dzięki zastosowaniu diod LED. Taka koncepcja oświetlenia zapewnia równomierne rozłożenie światła. Trwałe, energooszczędne diody LED automatycznie oświetlają wnętrze białym światłem oraz zapewniają komfortowe, jasne, jednolite i nieoślepiające oświetlenie wnętrza. Model KG49N7ICT marki Siemens wyposażony jest ponadto w praktyczną funkcję superchłodzenia, która aktywowana, np. przed zrobieniem zakupów, obniży temperaturę na krótki czas, żeby świeże produkty mogły być przechowywane w odpowiednich warunkach. Temperaturę można obniżyć, naciskając odpowiedni przycisk (maksymalnie do 2 °C). Aby zapobiec nadmiernemu zużyciu energii, funkcja wyłącza się automatycznie po upływie około 6 godzin. Funkcjonalności lodówki dopełnia alarm otwartych drzwi. Całkowita pojemność urządzenia wynosi 260 l.

Nowa chłodziarkozamrażarka marki Siemens, jest nie tylko funkcjonalna za sprawą pojemności XXL, nazywanej bigCapacity, ale również niezwykle elegancka. Obudowa wykonana ze stali szlachetnej z powłoką antiFingerprint będzie stanowić praktyczny dodatek do kuchni utrzymanej w każdym stylu wzorniczym.

Chlodziarkozamrazarka-KG49N7ICT-2
2023-10-04
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket