HISENSE

Chłodziarkozamrażarka RM469N4AFD

Chłodziarkozamrażarka

Najnowsza propozycja z segmentu urządzeń chłodniczych firmy Hisense wykorzystuje rozwiązania techniczne, które zapewniają większy komfort użytkowania, sprawdzone sposoby przechowywania żywności oraz stylowe wzornictwo. Na tym jednak nie koniec innowacji. Model RM469N4AFD wyposażony jest w możliwość zarządzania temperaturą wewnątrz komory chłodzenia i zamrażalnik w postaci pojemnych szuflad, a do tego występuje w najpopularniejszej konstrukcji, czyli z dolnym zamrażalnikiem.

Marka Hisense w nowej chłodziarkozamrażarce z praktycznym, dolnym zamrażalnikiem w formie wygodnych szuflad oferuje między innymi „inteligentny” system Smart Fresh. System ten daje możliwość zarządzania temperaturą wewnątrz komory chłodzenia. Jego zadaniem jest ciągły monitoring częstotliwości otwierania drzwi, aby zapobiec możliwym wzrostom temperatury, utrzymując ją na stałym poziomie. Zapewnia długotrwałą świeżość produktów i mniejsze zużycie energii. Stabilną temperaturę oraz dodatkowo oszczędność energii w lodówce Hisense zapewnia Metal Cooling. Jest to pokrycie tylnej ściany lodówki specjalnym stopem metalu, który kumuluje zimno, co zapewnia równomierną temperaturę w każdej części chłodziarki. Ta kombinacja zaawansowanych rozwiązań minimalizuje zmiany temperatury, zmniejszając zużycie prądu. Urządzenie chłodnicze wyposażone jest ponadto w dwie praktyczne strefy. Jedną z nich jest pojemnik Moisture Fresh Crisper, przeznaczony do przechowywania świeżych produktów, w którym użytkownik ma możliwość dostosowania wilgotności do rodzaju przechowywanej żywności, dzięki czemu wszystko pozostanie jędrne i smaczne. Drugą jest szuflada Chill Zone, która zapewnia odpowiednie warunki do przechowywania warzyw, owoców lub serów i wędlin. Strefa zamrażania w modelu RM469N4AFD to dwie pojemne szuflady wyposażone w system No Frost. Ich wnętrze jest tak skonstruowane, żeby znalazło się w nich miejsce na przechowywanie rozmaitych produktów spożywczych. Jedna z szuflad z systemem My Fresh Choice umożliwia ustawienie temperatury przechowywanych produktów w zakresie od -20 °C do +5 °C, tworząc idealne środowisko temperaturowe dla rozmaitych produktów spożywczych oraz potraw, od tortu urodzinowego i lodów po ulubione napoje. Metalowe prowadnice szuflad sprawiają, że wysuwają się one w sposób komfortowy i wytrzymują duże obciążenia.

Komfortu użytkowania tego sprzętu chłodniczego dopełnia intuicyjny i łatwy do odczytania wyświetlacz LED. Umiejscowienie panelu sterowania sprawia, że użytkownik uzyskuje pełną kontrolę nad funkcjami chłodziarkozamrażarki.

Chlodziarkozamrazarka-RM469N4AFD-2
2023-10-04
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket