SAMSUNG

Prezentuje nową linię odkurzaczy Bespoke Jet AI

Prezentuje nową linię odkurzaczy

Swoją premierę dla mediów miała udoskonalona seria odkurzaczy Jet AI z linii wzorniczej Bespoke. Konferencja odbyła się w wyjątkowym miejscu, jakim jest lobby w przestrzeni Mindspace, które wpisuje się w architektoniczną perłę zrewitalizowanej warszawskiej Hali Koszyki.

Licznie zgromadzonych tego dnia dziennikarzy i przedstawicieli mediów przywitał Piotr Stelmachów – vice president oraz head of Consumer Electronics w Samsung Electronics Polska. Dalszą część konferencji poprowadzili z niezwykłą dbałością o szczegóły dziennikarka i ambasadorka marki Samsung – Ula „Pedantula” (Urszula Chincz) oraz Dominik Kempka – trener Samsung Electronics Polska.

Mówiąc o szczegółach, mamy na myśli fakt, że nowa rodzina odkurzaczy Samsunga została wyposażona w niezliczoną wręcz liczbę rozwiązań. Każde z nich stanowi ważną część czy to konstrukcji odkurzacza, jego osiągów bądź możliwości funkcjonalnych sprawdzających się podczas codziennego sprzątania. Dlatego prowadzący bardzo uważnie, krok po kroku prezentowali wszystkie podzespoły i rozwiązania i na bieżąco pokazywali ich korzyści w praktyce.

Przede wszystkim wykorzystanie sztucznej inteligencji (AI) sprawiło, że odkurzanie wybranym modelem Samsunga z nowej linii Jet nabiera całkiem nowego wymiaru. W trybie odkurzania AI urządzenie rozpoznaje rodzaj powierzchni i dostosowuje do niej moc ssącą, co pozwala na dłuższe odkurzanie na jednym ładowaniu. Co więcej, nie trzeba przełączać się między trybami przy zmienianiu powierzchni, np. z dywanu na terakotę czy z parkietu na wykładzinę – odkurzacz zrobi to sam. W razie potrzeby zwiększy także moc, żeby efektywność sprzątania była jak najlepsza. Warto w tym miejscu podkreślić, że łączny czas pracy (dzięki dwóm akumulatorom) wynosi około 160 minut, a więc możliwe jest niemal trzygodzinne ciągłe sprzątanie.

W praktyce nowe odkurzacze Samsunga wprowadzają do segmentu pionowych odkurzaczy bezworkowych i akumulatorowych nową jakość i funkcjonalność. Przede wszystkim nowa linia Bespoke Jet AI to odkurzacze pionowe z największą na rynku mocą ssącą, która wynosi aż 280 W. W tego typu konstrukcjach i przy obecnych normach klas efektywności energetycznej wynik ten można uznać za doskonały. Oczywiście, o efektywności, skuteczności siły ciągu oraz komforcie pracy decyduje także szereg innych elementów, które zostały przez koreańską markę także dopracowane. Atutem jest tu również wzornictwo na najwyższym poziomie. Wraz z innymi urządzeniami AGD z linii Bespoke, takimi jak choćby lodówki czy pralki, odkurzacz Samsunga nie tylko znakomicie się prezentuje, ale i stanowi spójną całość.

Na uwagę zasługuje jeszcze jeden mały, ale jakże ważny element – do produkcji nowej linii odkurzaczy Jet użyto najwyższej klasy komponentów – tak tych niewidocznych, technicznych, jak silnik czy system ładowania, jak i obudowy, gdzie niezwykle ważna jest jakość tworzyw sztucznych. W wypadku Bespoke Jet AI przyjemnością jest nie tylko patrzenie na stylistycznie udany i ciekawy projekt, ale i korzystanie z niego w praktyce. Wszystko jest tu najwyższych lotów!

Samsung-prezentuje-nowa-linie-odkurzaczy-Bespoke-Jet-AI-2

Piotr Stelmachów, zarządzający na co dzień polskim oddziałem Samsunga,
podziękował gościom za przybycie i w kilku zdaniach przybliżył liczne osiągnięcia firmy na naszym rynku.

Samsung-prezentuje-nowa-linie-odkurzaczy-Bespoke-Jet-AI-3

Prowadzący Ula „Pedantula” oraz Dominik Kempka z Samsung Electronics zaprezentowali najdrobniejsze możliwości nowej serii odkurzaczy Jet
– także te związane z ich bogatym zestawem akcesoriów.

2023-10-27
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket