CONCEPT

Blender ręczny TM5500

Blender ręczny

Blender ręczny Concept TM5500 potrafi to wszystko. Dzięki wydajnemu silnikowi o mocy 1500 W bez trudu radzi sobie z nawet najbardziej wymagającymi kuchennymi zadaniami.

Możemy wygodnie obsługiwać blender ręczny TM5500 jedną ręką, a podświetlane przyciski oferują wybór dwóch trybów pracy z możliwością płynnej regulacji prędkości. Dzięki ergonomicznie wyprofilowanej rękojeści blender jest wygodny w trzymaniu. Bardzo łatwa jest również wymiana akcesoriów, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Wszystkie części blendera mające kontakt z żywnością wykonane są ze stali nierdzewnej. Poszczególne pojemniki i noże do siekania można myć w zmywarce. Urządzenie ma spiralny kabel, który nie będzie przeszkadzał w pracy. W razie potrzeby lekko się rozciągnie, aby zapewnić dużo miejsca, a następnie zwinie się z powrotem do pierwotnego kształtu

Oprócz tradycyjnej stopy miksującej z 4 nożami ze stali nierdzewnej, która zapewnia delikatną konsystencję sosów, kremowych zup, domowego majonezu lub jedzenia dla dzieci, w zestawie znajdziemy całą gamę przydatnych akcesoriów. Jednym z nich jest spiralizer, za pomocą którego w mgnieniu oka przygotujemy oryginalne i zdrowe dodatki. Dzięki trzem wymiennym nasadkom poradzi sobie z makaronem owocowo-warzywnym, spaghetti czy spiralkami. Spiralizer pomoże stworzyć ze zwykłych warzyw atrakcyjną przystawkę, której nikt się nie oprze. Docenią to szczególnie miłośnicy zdrowego trybu życia oraz rodzice małych dzieci, którzy zakochają się w zabawnych kształtach. Kolejnym z akcesoriów jest rozdrabniacz, który przyspieszy i ułatwi przygotowania w kuchni. Sieka warzywa, owoce, zioła, sery, mięso, orzechy lub kruszy lód do napoju w mgnieniu oka. Nakładka do puree nadaje się do przetwarzania gotowanych ziemniaków, marchwi, dyni i innych warzyw lub owoców. Możemy jej użyć do przygotowania miękkiego puree dla malucha lub smacznego dodatku do dania głównego. Podwójna trzepaczka poradzi sobie z przygotowaniem domowej bitej śmietany, piany z białek, kremów oraz lekkich ciast, np. na naleśniki, gofry. W zestawie znajdziemy także spieniacz do mleka, który ułatwi przygotowanie np. cappuccino czy mrożonej kawy.

Dzięki pojemnikowi na smoothie z nasadką do siekania możemy z łatwością zamienić blender ręczny TM5500 w mikser do smoothie. W mgnieniu oka przygotujemy zdrowe smoothie, milkshake czy orzeźwiającą kawę mrożoną. W zestawie znajduje się również wieczko z zamykanym bidonem, dzięki któremu z łatwością zamienimy pojemnik w zwykłą butelkę do picia, którą możemy wstawić do lodówki lub zabrać ze sobą wszędzie. Jeśli potrzebujemy przetworzyć dużą ilość jedzenia, która nie zmieściłaby się w rozdrabniaczu, możemy użyć robota kuchennego o pojemności pojemnika 1,5 l. W kilka chwil posiekamy cebulę, warzywa, a nawet mięso na domowy tatar dla siebie i znajomych. Robota kuchennego można również używać jako tarki do drobnego i grubego tarcia lub krojenia cienkich plasterków.

Blender-reczny-TM5500-2
2023-11-15
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket