MIELE

Zmywarki G7000 przyjazne dla Planety

Zmywarki G7000

Na targach IFA 2023 Miele zaprezentowało zmywarki Generacji 7000, które dzięki nowym programom osiągają zwiększoną wydajność zmywania lub krótszy czas pracy w porównaniu z programem Eco i nadal zużywają mniej energii elektrycznej lub wody niż w przypadku klasycznych programów.

Od chwili premiery nowej generacji zmywarek w 2018 r. urządzenia te wyznaczają standardy w branży. Niemal wszystkie modele mają najlepszą klasę efektywności energetycznej (A) z czasem pracy poniżej 4 godz. w programie Eco. Jeśli jednak zbyt rzadko użytkownik wybiera ten program, na przykład ze względu na specjalne wymagania dotyczące rodzaju lub stopnia zabrudzenia naczyń, docenia nowe, oszczędzające zasoby programy, będące alternatywą dla opcji Eco. W programie ComfortWash, z temperaturą 45 °C można umyć lekko zabrudzone sztućce i naczynia, a jednocześnie można być spokojnym o delikatne szkło.

Używając przyjaznych dla środowiska butelek czy słomek wielokrotnego użytku, świadomi użytkownicy chcą mieć pewność, że będą dokładnie umyte, co zależy m.in. od tego, czy znajdziemy na nie odpowiednie miejsce w zmywarce. W nowych modelach G7000 kosz ma rozwiązanie StrawClean – specjalne miejsce na wielorazowe słomki. W dolnym koszu pojawiły się również nowe uchwyty na butelki wielokrotnego użytku i małe przedmioty, takie jak zakrętki do butelek oraz większe naczynia, jak garnki czy naczynia do zapiekanek. Wybrawszy zmywarkę Miele, użytkownicy dokładnie wiedzą, ile wody i energii zużywają, bo funkcja EcoFeedback podaje przewidywane zużycie po wybraniu programu zmywania. Pełną przejrzystość zapewnią też dane dostępne w aplikacji Miele. Aplikacja porównuje średnie wartości używanych programów, wyświetla rzeczywiste poziomy zużycia i zapewnia dodatkowe wskazówki ekologiczne. To prawdziwie zrównoważone podejście do zmywania.

Korzystając z funkcji aplikacji AutoStart, można także zaprogramować zmywarkę w taki sposób, by uruchamiała się regularnie o tej samej porze – na przykład w nocy lub gdy domowa instalacja zgromadziła energię po słonecznym dniu.

W każdym z modeli można też korzystać z przyjaznych dla środowiska funkcji, jak system Auto- Dos z PowerDiskiem, który automatycznie dodaje odpowiednią ilość detergentu, w zależności od wybranego programu lub stopnia zabrudzenia.

Zmywarki-G7000-przyjazne-dla-Planety-2
2023-12-02
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket