KERNAU

Piekarnik KBO 1280.1 TC, płyta KGH 6464, okap KCH 0440

Piekarnik KBO 1280.1 TC,

Wprowadza surowy i chłodny klimat do wnętrza, a także dodaje męskiej energii i elegancji. Tak można opisać kolor urządzeń z linii Gun Metal marki Kernau.

W skład linii wchodzą między innymi urządzenia strefy gotowania, takie jak piekarnik elektryczny, płyta gazowa oraz elegancki i funkcjonalny okap wyspowy. Piekarnik do zabudowy KBO 1280.1 TC Gun Metal to urządzenie na miarę współczesnych czasów. Oryginalny design, szybkie nagrzewanie, czyszczenie parowe i intuicyjny, dotykowy panel sterowania – wszystko to sprawia, że piekarnik zadowoli nawet bardzo wymagającego amatora wygodnej i stylowej kuchni. Urządzenie nabiera nowoczesnego wyglądu między innymi dzięki zastosowaniu w pełni dotykowego panelu sterowania. Z kolei duży i czytelny wyświetlacz sprawia, że użytkownik komfortowo wybierze pożądaną funkcję. W przeciwieństwie do tradycyjnych pokręteł taki panel sterowania czyści się w kilka sekund. Sprzęt oferuje aż 12 automatycznych programów, od pieczenia ciast, pizzy, przez delikatne mięso, aż po przygotowanie dania z grilla czy rozmrażanie porcji warzyw.

W kolekcji Gun Metal znajdziemy również płytę gazową Kernau KGH. To praktyczne, estetycznie wykonane i zarazem w pełni bezpieczne urządzenie. Model ten sterowany jest od frontu za pomocą ergonomicznych pokręteł. Do dyspozycji użytkownika są 4 palniki gazowe o zróżnicowanej wielkości i mocy. Zastosowane ruszty żeliwne gwarantują stabilność i odporność na wysokie temperatury. Płyta wyposażona jest w zapalacze gazu zintegrowane z pokrętłami, dzięki którym użytkownik uruchomi wybrane pole grzejne jednym prostym ruchem. Płyta gazowa KGH 6464 Gun Metal to solidny sprzęt o standardowej szerokości 60 cm, który sprawdzi się w każdej przestrzeni kuchennej. Swoją niezawodność i trwałość zawdzięcza powierzchni z czarnego szkła hartowanego i żeliwnym rusztom. Dla wizualnego wzmocnienia jej charakteru płyta ma listwę w kolorze Gun Metal. Ten z pozoru niewielki akcent ciemnej stali sprawia, że kuchenna przestrzeń wyróżnia się spośród mnóstwa podobnych do siebie kuchni.

Dopełnieniem funkcjonalnym płyty grzejnej i piekarnika jest elegancki wyspowy okap KCH 0440 Gun Metal Island. Okap typu tuba marki Kernau o dużej wydajności 767 m3/h oferuje regulację wysokości w zależności od potrzeb oraz sterowanie przyciskami Soft Touch. Urządzenie niezwykle sprawnie usuwa opary i zapachy powstające podczas gotowania i smażenia. Model KCH 0440 Gun Metal Island jest okapem wyposażonym w oświetlenie LED, którego barwę można zmieniać w zakresie od 2900 – 6400 K, a zatem w taki sposób, żeby było chłodne lub ciepłe, w zależności od potrzeb użytkownika, a także aranżacji przestrzeni kuchennej. Do regulacji oświetlenia wykorzystywane są przyciski sterowania. Okap może pracować zarówno w trybie wyciągu, jak i pochłaniacza. Tym, co wyróżnia ten sprzęt, jest nasycone wykończenie w kolorze ciemnej stali. Swoim wzornictwem urządzenie wpisze się w style od industrialnego, przez nowoczesny i rustykalny, aż po loftowy.

Urządzenia z linii Gun Metal marki Kernau oprócz swojej zasadniczej funkcji pełnią też funkcję ozdoby. W zależności od światła oraz koloru mebli, z jakimi są skomponowane, zyskują inny charakter. W ciemnej kuchni staną się podkreśleniem jej intensywnych barw, natomiast jasna zyska zupełnie nowy, wyjątkowy wygląd dzięki kontrastowi.

Wszystkie sprzęty z linii Gun Metal marki Kernau urzekają nie tylko eleganckim wzornictwem i prostymi liniami, ale również funkcjonalnością i komfortową obsługą.

Piekarnik-KBO-1280.1-TC-plyta-KGH-6464-okap-KCH-0440-2
Piekarnik-KBO-1280.1-TC-plyta-KGH-6464-okap-KCH-0440-3
2023-12-03
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket